Jak sprawdzić stan konta Plus

Posiadając telefon trzeba dobrze panować nad wydatkami. Tyczy się to zarówno osób opłacających abonament jak i kartę. W tym artykule poruszymy temat tego jak sprawdzić stan konta w Plus na abonament i kartę. Cały proces jest bardzo prosty i nie wymaga wychodzenia z domu, choć taka opcja w ostateczności też może być sensownym wyborem. Sprawdzenie stanu konta w Plus polega na wpisaniu odpowiedniego kodu w telefonie. Polecamy również wpis o tym jak sprawdzić stan konta w orange, ale żeby nie przedłużać sprawdźmy jak sprawdzić stan konta plus.

Jak się sprawdza stan konta w plusie na abonament?

Abonament ma swoje zalety, ale trzeba również pamiętać o tym aby kontrolować stan konta. Zazwyczaj abonamenty spokojnie wystarczają na prowadzenie rozmów i smsowanie, ale bardzo łatwo jest przekroczyć pakiet internetu, a w przypadku limitu minut i sms również można się nie mile zaskoczyć otrzymując fakturę z Plusa. Stan konta w abonamencie i na kartę sprawdza się odmiennymi sposobami, w przypadku abonamentu wygląda to tak:

 1. Otwórz zakładkę z sms i wybierz numer telefonu 2580, a następnie wpisz:
  1. SMS o treści N na numer 2580 – pozwala sprawdzić stan konta w abonamencie,
  2. SMS o treści P na numer 2580 – pozwala poznać stan pakietów sms/internetu/minut do wykorzystania,
  3. SMS o treści U na numer 2580 – pozwala dowiedzieć się ile danych obecnie wykorzystaliśmy
  4. SMS o treści B na numer 2580 – pozwala poznać liczbę wydzwonionych minut.
 2. Wyślij sms
 3. Otrzymasz informację zwrotną z porządaną informacją.

Jak widzisz sprawdzenie stanu konta w Plusie na abonament to prosta sprawa, przejdźmy teraz do Plus na kartę bo tam jest to jeszcze prostsze.

Jak sprawdzić stan konta w plusie na kartę?

Plus na kartę daje jedną możliwości sprawdzenia aktualnego stanu konta i jest ona jeszcze prostsza od tych wyżej wymienionych. Sprawdźmy zatem jak się sprawdza stan konta w plusie na kartę.

 1. Otwórz klawiaturę numeryczną i wpisz kod *100# a następnie zatwierdź zieloną słuchawką. Po wykonaniu czynności, otrzymasz krótką wiadomość z ilością dostępnych środków na koncie oraz ważnością konta. Co wart podkreślenia usługa jest bezpłatna.

Opcjami alternatywnymi dla abonamentu i karty jest zalogowanie się na stronie Plusa, tam znajdują się wszystkie istotne informacje na temat stanu konta. Ostatecznością jest, wybranie się do BOK Plus w celu weryfikacji stanu konta, tylko pamiętaj aby zabrać dowód, gdyż pracownik Plus musi potwierdzić Twoją tożsamość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *