Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić stan konta nju mobile?

Posted by

jak sprawdzić stan konta nju mobile

Jak sprawdzić stan konta nju mobile na kartę? Tego typu pytania pojawiają się pod innymi artykułami dotyczącymi doładowań kont, więc odpowiadamy, jak doładować konto nju mobile krok po kroku. Jest to bardzo prosta sprawa wystarczy znać odpowiedni kod, gdy Ci go podamy na pewno dasz radę sprawdzić stan konta. Istnieją również inne metody, o których Ci powiemy.

Jak sprawdzić stan konta nju mobile?

Stan konta w nju mobile można sprawdzić na kilka sposobów, ale najprostszą metodą jest skorzystanie ze specjalnego darmowego kodu USSD. Instrukcja jest bardzo prosta:

  1. Wejdź w klawiaturę telefonu
  2. Wpisz *127*1#
  3. Zatwierdź zieloną słuchawką

Gotowe, na Twoim telefonie wyświetli się komunikat zwrotny z informacją o aktualnym stanie konta. Jeżeli wolisz skorzystać z innej metody nic nie stoi na przeszkodzie.

Jak sprawdzić stan konta nju przez telefon?

Kolejna metoda jest równie prosta choć mniej popularna. W tym wypadku wystarczy zadzwonić pod specjalnie przygotowany numer i odsłuchać wiadomości o stanie konta.

  1. Wejdź w klawiaturę telefonu
  2. Zadzwoń pod *620
  3. Wykonuj wskazówki podane przez automat
  4. Odsłuchaj informację o stanie konta

Ta metoda jest bardzo prosta, ale całość zajmuje nieco więcej czasu.

Sprawdzenie stanu konta na stronie internetowej lub aplikacji

Ta metoda na sprawdzenie stanu konta nju mobile jest równie prosta co dwie poprzednie, ale wymaga wcześniejszego przygotowania.

  • Zarejestruj swoje konto na stronie https://www.njumobile.pl/ a następnie się zaloguj. Gdy to zrobisz przejdź do zakładki Stan konta i odczytaj kwotę.
  • Zainstaluj na swoim telefonie aplikację nju mobile, również się zarejestruj lub zaloguj, jeżeli masz już konto. Następnie przejdź do zakładki Stan konta i odczytaj wartość.

Wszystkie pokazane metody na sprawdzenie stanu konta nju są darmowe i warto znać je wszystkie. Pierwszy sposób jest najczęściej wykorzystywany i najłatwiejszy do zapamiętania a dodatkowo nie wymaga dostępu do internetu. Mamy nadzieję, że wiesz już jak sprawdzić stan konta w nju i nie stanowi to la Ciebie żadnego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *