Jak sprawdzić stan konta Lycamobile

Jak sprawdzić stan konta lycamobile? Po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz już więcej zadawać tego pytania. Lycamobile to jeden z bardziej niszowych operatorów w Polsce co nie znaczy, że gorszy. Jego oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców i warto zapoznać się z możliwościami jakie daje. Jednak w tym krótkim artykule skupimy się na tym jak sprawdzić stan konta lycamobile w Polsce i zagranicą.

Jak sprawdzić stan konta Lycamobile

Jest to bardzo proste, wystarczy znać odpowiedni kod. Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta w lycamobile postępuj zgodnie z instrukcją:

  1. Uruchom klawiaturę telefonu
  2. Wprowadź kod *131#
  3. Zatwierdź zieloną słuchawką

Gotowe, po chwili otrzymasz wiadomość zwrotną z aktualnym stanem konta. Jeżeli z jakiś względów podany numer nie działa, spróbuj zadzwonić pod 94#. Jak widzisz sprawdzenie stanu konta lycamobile jest naprawdę proste, a istniej jeszcze druga metoda:

  • Zadzwoń pod numer 321
  • Odsłuchaj automatyczną wiadomość

Jak sprawdzić stan konta Lycamobile NL – DE i w innych krajach?

Przejdźmy teraz do tego jak sprawdzić stan konta poza granicami naszego kraju np. w Niemczech (DE) czy Holandii (NL). W tym wypadku trzeba skorzystać z osobnego numeru telefonu +48 729 200 321. Gdy zadzwonisz dostaniesz informację głosową o stanie konta.

To wszystkie mtody na sprawdzenie stanu konta w sieci Lycamobile. Mam nadzieję, że artykuł okazał się pomocny i wiesz już jak sprawdzić stan konta lycamobile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *