Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić stan konta Lycamobile

Posted by

jak sprawdzić stan konta lycamobile

Jak sprawdzić stan konta lycamobile? Po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz już więcej zadawać tego pytania. Lycamobile to jeden z bardziej niszowych operatorów w Polsce co nie znaczy, że gorszy. Jego oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców i warto zapoznać się z możliwościami jakie daje. Jednak w tym krótkim artykule skupimy się na tym jak sprawdzić stan konta lycamobile w Polsce i zagranicą.

Jak sprawdzić stan konta Lycamobile

Jest to bardzo proste, wystarczy znać odpowiedni kod. Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta w lycamobile postępuj zgodnie z instrukcją:

  1. Uruchom klawiaturę telefonu
  2. Wprowadź kod *131#
  3. Zatwierdź zieloną słuchawką

Gotowe, po chwili otrzymasz wiadomość zwrotną z aktualnym stanem konta. Jeżeli z jakiś względów podany numer nie działa, spróbuj zadzwonić pod 94#. Jak widzisz sprawdzenie stanu konta lycamobile jest naprawdę proste, a istniej jeszcze druga metoda:

  • Zadzwoń pod numer 321
  • Odsłuchaj automatyczną wiadomość

Jak sprawdzić stan konta Lycamobile NL – DE i w innych krajach?

Przejdźmy teraz do tego jak sprawdzić stan konta poza granicami naszego kraju np. w Niemczech (DE) czy Holandii (NL). W tym wypadku trzeba skorzystać z osobnego numeru telefonu +48 729 200 321. Gdy zadzwonisz dostaniesz informację głosową o stanie konta.

To wszystkie mtody na sprawdzenie stanu konta w sieci Lycamobile. Mam nadzieję, że artykuł okazał się pomocny i wiesz już jak sprawdzić stan konta lycamobile.

Czytaj również  Żyroskop w telefonie – co to jest i jak sprawdzić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *