Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić stan internetu t mobile?

Posted by

jak sprawdzić stan internetu t mobile

Jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić stan internetu w T-mobile to jesteś w najlepszym do tego miejscu. W tym artykule pokażemy ci kilka sposobów na to jak sprawdzić, ile zostało internetu w T mobile. Kontrolowanie stanu internetu jest bardzo istotne, gdyż ogranicza ryzyko natknięcia się na moment, w którym przekroczymy ustalone zasoby i każdy kolejny GB będzie wiązał się z dodatkową opłatą, a internet będzie chodził dużo wolniej niż normalnie. T Mobile to jeden z większych operatorów sieci komórkowych w naszym kraju i swoim klientów udostępnia bardzo prosty sposób sprawdzenia stanu internetu na kartę i abonament.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu t mobile?

Niestety sprawdzenie stanu internetu w T mobile jest nieco trudniejsze niż u konkurencji, co prawdę mówiąc jest ciężko zrozumiałem, ale nie ma co rozpaczać.

Stan wykorzystanych danych wyrażonych w MB możesz sprawdzić przez serwis Mój T-Mobile. Decydując się na tą metodę otrzymasz uwzględnione dane o rzeczywistej taryfikacji oraz cyklu rozliczeniowym umowy.

Informacje o stanie internetu dostępne są również w zakładce Lista połączeń -> Wykorzystanie limitów. Stan internetu możesz sprawdzić zarówno dla Internetu mobilnego jak i pakietu internetowego.

Tutaj ważna uwaga, bo może zdarzyć się sytuacja, w której będziesz chcieć porównać swój stan internetu z tym co wskazują inne aplikacje na Twoim telefonie. Pamiętaj, że te aplikacje nie są równoznaczne z cyklem rozliczeniowym T-Mobile. Innymi słowy Twój stan internetu odnawia się w dniu wystawienia faktury, a nie tak jak w przypadku aplikacji od 1 dnia miesiąca.

W celu dostania się do aplikacji Mój T-Mobile wpisz adres sso.t-mobile.pl, aplikacja widoczna jest również w Sklepie Play na telefony Andriod i App Store. Co istotne aplikacja do sprawdzenia stanu internetu jest darmowa.

T mobile jak sprawdzić stan pakietu krok po kroku:

  1. Wejdź w sklep Play i wyszukaj „Mój T-Mobile”
  2. Zainstaluj aplikację
  3. Przejdź proces rejestracji i logowania
  4. Odnajdź zakładkę lista połączeń
  5. Sprawdź wykorzystanie limitów pakietu internetowego
Czytaj również  Nju mobile wifi calling – VoLTE

Jak sprawdzić stan internetu T-Mobile kodem?

Jak się okazuje T-mobile daje również swoim klientom możliwość sprawdzenia stanu internetu kodem, ale ten nie jest jednakowy dla wszystkich sieci. Jeżeli chcesz skorzystać z tej metody, musisz wiedzieć jaki posiadasz pakiet internetu, a następnie wpisać jeden z poniższych kodów i zatwierdzić go zieloną słuchawką.

Pakiet internetu T-mobile Kod do sprawdzenia stanu internetu
Internet 6 GB *100*860*1#
Internet 3 GB *100*861*1#
Internet 1 GB *100*862*1#
Internet 500 MB (dla taryfy JUMP) *100*864*1#
Internet 250 MB *100*865*1#
Internet 250 MB na dzień *100*863*1#
20 MB w roamingu w UE *140*70#
100 MB w roamingu w UE *140*70#

Pozostaje jeszcze ostateczna metoda, która polega na odwiedzeniu Biura Obsługi Klienta T-Mobile, w którym po okazaniu dowodu również pracownik powinien mieć dostęp do informacji o tym jak wygląda nasz stan internetu. Mamy nadzieję, że wiesz już jak sprawdzić stan internetu w T-Mobile, oba wymienione sposoby działają również w T-Mobile na kartę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *