Jak sprawdzić numer telefonu w orange

Jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić swój numer telefonu w orange za pomocą kodu to jesteś w dobrym miejscu. Na szczęście mając numer w Orange, ale i większości innych popularnych sieci komórkowych do poznania własnego numeru wystarczy wpisać krótki kod.

Jaki kod do sprawdzenia nr w Orange?

Sprawdzenie numeru w orange jest rzeczą bardzo prostą z natychmiastowym efektem. W tym celu proponujemy poniższe rozwiązania:

1. Będąc abonentem orange na kartę wpisz kod UUSD: *660*# a następnie zatwierdź go przyciskiem zielonej słuchawki. Po chwili otrzymasz wiadomość zwrotną z nr telefonu.

2. Drugą opcją będzie zadzwonienie pod numer telefonu *555. Uruchomi się rozmowa z automatem, wciskamy 2 i dostaje nasz numer telefonu.

3. Trzecia już propozycja to wysłanie SMS o treści NUMER pod nr. 80190

4. Skorzystaj z usługi Mój Orange, logujemy się tam przy użyciu konta Email i w panelu dostępne są takie informacje jak numer telefonu.

5. Zdecydowanie najmniej komfortowe rozwiązanie, ale można je zastosować w przypadku gdy z jakiś względów powyższe nie zadziałają. Udaj się do Biura obsługi klienta, tam mają twoje dane personalne, wystarczy okazać dowód i dostaniesz potrzebne informacje.

Opcje 2 i 3 powinny być dostępne dla wszystkich użytkowników sieci Orange, zarówno tych na kartę jak i posiadających abonament. Z mniej oficjalnych sposobów, możesz poprostu zadzwonić do znajomego z prośbą o podesłanie numeru, który się wyświetli, albo napisać SMS.

Jak sprawdzić na kogo zarejestrowany jest numer orange

Czasem możesz mieć potrzebę sprawdzenia na kogo jest zarejestrowany numer w Orange. W tym wypadku sprawa jest bardziej skomplikowana, pozostaje udać się do Biura obsługi klienta w którym dostaniesz informacje na temat zarejestrowanego numeru, o ile jest on przypisany do ciebie. Nie ma oficjalnego sposobów na sprawdzenie na kogo zarejestrowany jest numer w Orange.

Jeżeli taki nr. należy do firm czy dość znanych osób np. lokalny dentysta u którego masz wizytę etc. to istnieje szansa, że po wpisaniu numeru w przeglądarkę otrzymasz strony mówiące o tym kto dzwonił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *