Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić numer telefonu w Orange

Posted by

jak sprawdzić numer orange

Jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić swój numer telefonu w Orange za pomocą kodu to jesteś w dobrym miejscu. Na szczęście mając numer w Orange, ale i większości innych popularnych sieci komórkowych do poznania własnego numeru wystarczy wpisać krótki kod.

Jak sprawdzić swój numer Orange?

Wielu nowych użytkowników Orange zastanawia się jak sprawdzić swój numer, ale ten dylemat towarzyszy również starszym posiadaczom karty SIM Orange.

Sprawdzenie numeru w Orange jest rzeczą bardzo prostą z natychmiastowym efektem. W tym celu proponujemy poniższe rozwiązania:

  1. Pierwszą opcją będzie zadzwonienie pod numer telefonu *555. Uruchomi się rozmowa z automatem, wciskamy 2 i dostaje nasz numer telefonu.
  2. Druga propozycja to wysłanie SMS o treści NUMER pod nr. 80190
  3. Skorzystaj z usługi Mój Orange, logujemy się tam przy użyciu konta Email i w panelu dostępne są takie informacje jak numer telefonu.
  4. Zdecydowanie najmniej komfortowe rozwiązanie, ale można je zastosować w przypadku gdy z jakiś względów powyższe nie zadziałają. Udaj się do Biura obsługi klienta, tam mają twoje dane personalne, wystarczy okazać dowód i dostaniesz potrzebne informacje.

Opcje 2 i 3 powinny być dostępne dla wszystkich użytkowników sieci Orange, zarówno tych na kartę jak i posiadających abonament.

Z mniej oficjalnych sposobów, możesz po prostu zadzwonić do znajomego z prośbą o podesłanie numeru, który się wyświetli, albo napisać SMS.

Kod na sprawdzenie numeru Orange

Łatwo znaleźć w internecie przestarzałe informacje na temat kodu na sprawdzenie numeru Orange. Obecnie kod umożliwiający szybki sprawdzenie swojego numeru to *555, po jego wpisaniu otrzymasz automatyczną informację o swoim numerze.

  • Kod na sprawdzenie swojego numeru w Orange to *555

Wpisz go na telefonie i zatwierdź zieloną słuchawką, usługa jest darmowa.

Jak sprawdzić na kogo zarejestrowany jest numer Orange?

Czasem możesz mieć potrzebę sprawdzenia na kogo jest zarejestrowany numer w Orange. W tym wypadku sprawa jest bardziej skomplikowana, pozostaje udać się do Biura obsługi klienta w którym dostaniesz informacje na temat zarejestrowanego numeru, o ile jest on przypisany do ciebie. Nie ma oficjalnego sposobów na sprawdzenie na kogo zarejestrowany jest numer w Orange.

Czytaj również  Mikrofon w telefonie

Jeżeli taki nr. należy do firm czy dość znanych osób np. lokalny dentysta u którego masz wizytę etc. to istnieje szansa, że po wpisaniu numeru w przeglądarkę otrzymasz strony mówiące o tym kto dzwonił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *