Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić numer telefonu Heyah?

Posted by

jak sprawdzic numer telefonu heyah

Jesteś użytkownikiem sieci komórkowej Heyah i zastanawiasz się jak sprawdzić numer telefonu? Na szczęście operator T-mobile, do którego należy Heyah umożliwia w łatwy sposób sprawdzenie swojego numeru telefonu. Opcja ta jest przydatna w wielu sytuacjach, zwłaszcza że obecnie większość ludzi często nie pamięta własnego numeru, albo często go zmienia i nie zdąży się go nauczyć. Nie przedłużając odpowiedzmy na pytanie zawarty w tytule.

Jak sprawdzić numer telefonu w Heyah?

  1. Najprostszą metodą będzie skorzystanie z tzw. kodu USSD *100# kod należy wpisać na klawiaturze numerycznej a następnie zatwierdzić zieloną słuchawką. Dosłownie w ułamku sekundy otrzymasz komunikat zwrotny z informacją o tym jaki masz numer telefonu. Ta metoda jest w pełni bezpłatna i może być wykorzystywana wielokrotnie.
  2. Drugą opcją jest zainstalowanie aplikacji mobilnej dostępnej na Androida oraz iOS. Rejestracja bez podawania numeru telefonu jest możliwa tylko, gdy korzystamy z internetu mobilnego Heyah, w innym wypadku numer jest wymagany.
  3. Zadzwoń do bliskiej osoby z prośbą o podanie numeru.
  4. Zadzwoń na infolinię pod numer *2222 lub 888002222 konsultant poda Twój numer telefonu. Pamiętaj, że ta opcja jest płatna, każda rozpoczęta minuta to koszt 1 zł.
  5. Udaj się do Biura Obsługi Klienta T-Mobile, pamiętaj o zabraniu dowodu osobistego. Osoby pracujące na miejscu szybko pomogą sprawdzić Ci numer telefonu.

Jak widzisz sprawdzenie numeru telefonu w Heyah jest bardzo proste. W razie pytań, zachęcamy do składania ich w komentarzach.

Czytaj również  Jak sprawdzić numer telefonu w Plusie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *