Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak sprawdzić kto mnie obserwuje na Whatsapp

Posted by

kto mnie obserwuje na whatsapp

WhatsApp to jedna z dwóch najpopularniejszych platform do komunikacji mobilnej. Jednak posiada również funkcję podobną do Instagrama, która pozwala tworzyć statusy, czyli coś jak relacje na IG. Częstym pytaniem, które pojawia się w internecie jest, jak sprawdzić kto mnie obserwuje na WhatsApp. Lubimy wiedzieć kto nas obserwuje i nie ma to często nic wspólnego z próżnością po prostu warto kontrolować takie informacje. Na szczęście WhatsApp jest bardzo przyjazny w tej kwestii i bez większych problemów można sprawdzić kto Cię obserwuje na WhatsApp.

Jak sprawdzić kto mnie obserwuje WhatsApp?

Tutaj ważna uwaga, nie istnieje wbudowane narzędzie do sprawdzenia kto obserwuje Cię jako osobę na WhatsApp, można jedynie sprawdzić kto odwiedza Twój status. Podobnie ma się to z innymi komunikatorami, więc jeżeli szukasz takiej informacji to szkoda czasu, bo nie istnieje również żadne zewnętrzne narzędzie, które jest sprawdzone i oferuje wiarygodne wyniki.

Przejdźmy zatem do tematu przewodniego, czyli tego jak sprawdzić kto mnie obserwuje na WhatsApp:

  1. Otwórz aplikacją WhatsApp
  2. Przejdź do zakładki Status
  3. Wejdź w Mój status
  4. Po wyświetleniu statusu znajdź w nim ikonę oka
  5. Kliknij ikonę oka i pojawi się lista osób, które obserwowały Twój status

Jak widzisz sprawdzenie kto Cię obserwował na WhatsApp jest naprawdę proste, chociaż wciąż mówimy tu o statusach. Jeżeli nie widzisz ikony oka przesuń ekran palcem z dołu do góry.  Pokażmy teraz opcjonalne rozwiązanie dla osób, które chcą sprawdzić kto ogląda ich profil na telefonach Apple.

Kto mnie obserwuje WhatsApp iPhone iOS

W bardzo podobny sposób obserwujących status mogą zobaczyć osoby korzystając z telefonów iPhone na systemach iOS.

  1. Otwórz aplikacją WhatsApp
  2. Przejdź do zakładki Status w lewym dolnym rogu
  3. Otwórz swój status
  4. Zobaczysz liczbę ikonę oka z liczbą wyświetleń
  5. Kliknij w ikonę oka i zobacz listę osób obserwujących
Czytaj również  Jak utworzyć grupę na messengerze?

Jak sprawdzić kto ogląda mój profil WhatsApp?

Tak jak zostało wspomniane, nie istnieje żadna wiarygodna aplikacja, której można zaufać w ramach sprawdzania kto odwiedzał nasz profil w WhatsApp. W interencie bez trudu znajdzie propozycje kilku aplikacji twierdzących, że potrafią to zrobić, ale proste testy pokazują, że nie jest to prawdą (WRevealer, Who Viewed My Profile WhatsApp, Whats Tracker). Najczęściej podają losowe nazwy użytkowników i nie należy traktować tych wyników na poważnie. WhatsApp to zamknięte oprogramowanie i żeby taka aplikacja mogłaby istnieć, należałoby mieć dostęp do bazy danych WhastApp. Dlatego nie trać czasu na szukanie aplikacji, które dodatkowo mogą śledzić Twoje rozmowy i zdjęcia.

To już tyle w temacie tego jak można sprawdzić kto mnie obserwuje na WhatsApp, mam nadzieję, że ten artykuł odpowiedział na Twoje wątpliwości i zapraszamy do pozostałych wpisów na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *