Technologia

Jak sprawdzić ile zostało internetu Plus?

Ostatnia aktualizacja 28 marca 2024 przez Redakcja

Plus to od wielu lat jeden z największych operatorów komórkowych w naszym kraju. Co za tym idzie wiele osób zadaje często pytania związane z funkcjonowaniem wielu usług. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań jest to jak sprawdzić stan internetu Plus. Dzisiaj udzielimy odpowiedzi na to pytanie, nie jest to nic trudnego i istnieje kilka opcji na sprawdzenie, ile zostało internetu w Plus abonament i na kartę.

Jak sprawdzić ile zostało internetu plus abonament?

Użytkownicy sieci Plus mogą korzystać z opcji abonamentu, na kartę i mix łączącej oba te warianty. We wszystkich opcjach mamy możliwość sprawdzenia, ile zostało internetu w kilka prostych sposobów. Jest to niezmiernie istotne, gdyż internet może się okazać niezbędny w niektórych sytuacjach, a jego brak może być dotkliwy.

Plus podobnie jak inni operatorzy posiada własny system, w którym użytkownicy mogą sprawdzać stan internetu oraz wiele innych aspektów. Aplikacja Plus online wymaga pobrania na telefon oraz zainstalowania. Logując się do aplikacji musimy podać numer telefonu wraz ze specjalnym hasłem.

Jednak nie musimy korzystać z aplikacji jako abonament masz możliwość sprawdzenia pozostałego limitu jednostek danych przez uzycie kodu *121#. Posiadając pakiet non stop kod do sprawdzenia, ile zostało internetu w Plus będzie wyglądał tak *136#.

Kolejna opcja polega na przesłaniu krótkiego SMS o treści „P” pod numer 2580, w rezultacie dostaniemy odpowiedź ze stanem pakietu internetowego. Podsumujmy zatem wszystkie metody.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu Plus:

 1. Zainstaluj aplikację Plus
 2. Wprowadź kod *121# lub *136# i zatwierdź go zieloną słuchawką
 3. Napisz SMS o treści „P” pod numer 2580 (usługa płatna 0,29gr)
 4. Napisz SMS o treści „U” pod numer 2580 (usługa płatna 0,29gr)
 5. Wprowadź kod *136# i zatwierdź go zieloną słuchawką
 6. Udaj się do biura obsługi klienta Plus
Czytaj również  BricsCAD - sprawdzona alternatywa dla AutoCAD

Jak sprawdzić ile zostało internetu plus na kartę?

Dobra informacja dla klientów Plus na kartę, jest taka, że wyżej wymienione sposoby również działają i można śmiało z nich korzystać do czego zachęcamy. Wpisz na klawiaturze *121# i sprwadź stan internetu w plus na kartę.

Mamy nadzieję, że wiesz już jak sprawdzić, ile zostało internetu w plus na kartę, abonament i mix. Jak widzisz nie jest to takie trudne, a kontrola stanu internetu jest istotna. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi artykułami na naszej stronie.

3 komentarze do “Jak sprawdzić ile zostało internetu Plus?

 • nieprawda. wpisując kod *121# nie sprawdzi się stanu internetu w plusie na kartę

  Odpowiedz
  • Dzień dobry, skonsultowaliśmy tę informację u źródła, taka jest oficjalna wersja, więc pozostawiamy ją wśród opcji do wyboru.

   Odpowiedz
 • *122# ani *136# nie dzialaja. A tak swoja droga w nju mam 9 GB w ramach abo (po 2 latach), wiec nr z plusa przeniose gdzie indziej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *