Jak sprawdzić ile zostało doładowań w Plus

Estimated read time 3 min czytania

Jesteś tu, bo chcesz wiedzieć jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Plus. W tym artykule odpowiemy na to pytanie i mamy nadzieję, że będziesz już wiedzieć jak sprawdzić liczbę doładowań do końca umowy w Plus. Czy da się sprawdzić ilość doładowań w Plusie za darmo? Bez wątpienia wile z was ma telefony właśnie u tego operatora, sprawdźmy więc jak zobaczyć, ile zostało doładowań w Plus.

Jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Plus?

Jest kilka sposobów na sprawdzenie tego, ile zostało doładowań w Plus. Kontrolowanie ilości doładowań jest istotne, gdy chcemy zmienić telefon albo wybrać ofertę innego operatora. Plus jako jeden z największych operatorów komórkowych w naszym kraju, nie robi problemów ze sprawdzeniem ilości doładowań. Poniżej prezentujemy najprostszą metodę na sprawdzenie, ile zostało doładować w Plus.

  1. Wejdź w SMS
  2. Wpisz treść sms „PZ”
  3. Wyślij pod numer 2585
  4. Wciśnij zieloną słuchawkę
  5. Dostaniesz informację zwrotną z liczbą doładować pozostałych do końca umowy

Ta usługa nie jest darmowa i kosztuje 0,29 zł za każdą wysłaną wiadomość.

Jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Plus do końca umowy?

Przedstawiony powyżej sposób nie jest oczywiście jedyną metodą na sprawdzenie, ile zostało doładowań w Plus. Druga metoda wydaje się chyba równie prosta, jak nawet nie prostsza.

  • Zadzwoń pod numer 2601

Po wybraniu tego numeru i postępowaniu zgodnie ze wskazówkami dostaniesz informację o ilości doładowań do końca umowy. Ta usługa również nie jest darmowa a jej koszt jest zgodny z Twoją taryfą.

Jak sprawdzić, ile zostało doładowań Plus za darmo przez internet?

Jeżeli nie chcesz płacić za sprawdzenie ilości doładowań, koniecznie skorzystaj z aplikacji Plus Online, która pozwala nie tylko kontrolować ilość doładowań, ale również wiele innych aspektów naszego konta.

  1. W sklepie Google Play znajdź aplikację Plus Online
  2. Zainstaluj aplikację
  3. Utwórz konto i się zaloguj
  4. Przejdź do sekcji Twojego konta
Czytaj również  Jak sprawdzić IP telefonu

Jak sprawdzić, ile zostało doładowań Plus za darmo?

Darmową metodą na sprawdzenie ilości doładowań w Plus jest udanie się do Biura Obsługi Klienta i zapytanie pracownika o to, ile mamy doładowań do końca umowy.

Mam nadzieję, że przynajmniej jedna z wyżej opisanych metod zadziała w Twoim przypadku i będziesz już wiedzieć jak sprawdzić ile zostało doładowań w Plus.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój