Technologia

Jak sprawdzić ile zostało doładowań w Play

Ostatnia aktualizacja 30 marca 2024 przez Redakcja

Jesteś tu, bo chcesz wiedzieć jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Play. W tym artykule odpowiemy na to pytanie i mamy nadzieję, że będziesz już wiedzieć jak sprawdzić liczbę doładowań do końca umowy w Play. Żeby to zrobić wystarczy znać prosty kod *111*357*5#, sprawdźmy, jak go użyć i w jakich taryfach Play działa.

Jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Play MIX?

Jest kilka sposobów na sprawdzenie tego, ile zostało doładowań w Play na kartę. Kontrolowanie ilości doładowań jest istotne, gdy chcemy zmienić telefon albo wybrać ofertę innego operatora. Play jako jeden z największych operatorów komórkowych w naszym kraju, nie robi problemów ze sprawdzeniem ilości doładowań. Poniżej prezentujemy najprostszą metodę na sprawdzenie, ile zostało doładować w Play.

  1. Wpisz na klawiaturze telefonu kod *111*357*5#
  2. Wciśnij zieloną słuchawkę
  3. Dostaniesz informację zwrotną z liczbą doładować pozostałych do końca umowy

Co istotne mają Play Mix możesz skrócić swoją umowę, wystarczy kupić kilka doładowań za określoną kwotę i doładować konto częściej niż raz w miesiącu.

Jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Play24?

Istnieje również inna prosta metoda na sprawdzenie, ile zostało doładowań w Play. Wystarczy skorzystać z aplikacji Play24.

  1. W sklepie Google Play znajdź aplikację Play24
  2. Zainstaluj aplikację
  3. Utwórz konto i się zaloguj
  4. Przejdź do sekcji Twojego konta

Inne metody na to jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Play

Informacji o swoim stanie konta w tym ilości doładowań potrzebnych do zakończenia umowy możesz szukać również na stronie https://login.play.pl. Możesz skorzystać również z kodu *111*48*3# lub 101#, po jego wpisaniu zatwierdź go zieloną słuchawką.

Mam nadzieję, że wiesz już jak sprawdzić ile zostało doładowań w Play i nie będzie to stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *