Technologia

Jak połączyć się bezpośrednio z konsultantem Orange?

Ostatnia aktualizacja 30 marca 2024 przez Redakcja

Orange jako jeden z liderów wśród operatorów telefonii komórkowej niejako zobowiązany jest do trzymania najwyższych standardów obsługi. Duża liczba klientów to duża odpowiedzialność również na stopie kontaktu z nimi. Wiemy, że wielu z was szuka odpowiedz na pytanie jak połączyć się bezpośrednio z konsultantem Orange. W tym artykule przedstawimy ci różne metody na kontakt z Orange.

Jak połączyć się bezpośrednio z konsultantem Orange?

Duże sieci komórkowe podobnie jak masa innych firm posiada automatycznych konsultantów. Przyciskamy wybranym numer i przechodzimy dalej aż uzyskamy odpowiedź. Niestety często jedyną opcją na uzyskanie potrzebnych informacji jest bezpośrednia rozmowa z konsultantem Orange. W tym celu należy zadzwonić na infolinię Orange. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 praz w soboty od 10:00 do 22:00.

  • Bezpośredni kontakt z konsultantem dla klientów indywidualnych pod numer 510 100 100 lub 100.
  • Bezpośredni kontakt z konsultantem dla klientów biznesowych pod numerem 510 600 600 lub 600.

Połączenie nie są darmowe, za kontakt z konsultantem Orange zapłacisz zgodnie z cennikiem swojej taryfy.

Kontakt z BOK

Często połączenie telefoniczne jest najlepszym sposobem na rozwiązanie naszego problemu. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi jesteśmy w stanie wytłumaczyć problem i uzyskać potrzebne wsparcie. Orange oferuje swoim klientom również numer do BOK 801 234 567. Podobnie jak w powyższych przypadkach koszt rozmowy uzależniony jest od posiadanej taryfy.

Bezpośredni kontakt przez czat

Ciekawą formą kontaktu jest możliwość nawiązania rozmowy przez czat. Wystarczy wejść w zakładkę kontakt i uruchomić czat z doradcą. Na rozmowę należ poczekać w kolejce czasem jest to nawet kilkadziesiąt minut, więc warto zostawić otwartą kartę w tle i robić swoje.

Mamy nadzieję, że ten artykuł odpowiedział na pytanie jak połączyć się bezpośrednio z konsultantem Orange

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *