Jak pobrać film z Twittera

Twitter to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, na którym można zamieszczać filmy. Wiele osób zastanawia się jak pobrać film z twittera a jak się okazuje jest to naprawdę proste i można to zrobić na kilka sposobów. Ten artykuł to poradnik, dzięki któremu pobierzesz film z Twittera bez większych problemów. Pokażemy Ci jak pobrać film z TT na telefon i komputer. Żeby nie przydłużać wstępu zobaczmy, jak pobrać film z Twittera.

Jak pobrać film z Twittera na komputer?

Choć pobieranie filmów z Twittera nie jest skomplikowane, to nie jest to tak proste jak w przypadku zdjęć, gdzie wystarczy kliknąć PPM i wybrać opcję „zapisz obraz”. W przypadku filmów należy przyjąć nieco inne rozwiązania, ale jako użytkownik komputera z Windowsem, macOC czy telefonów Android i iOS masz naprawdę szeroki wachlarz możliwości.

Pobierz film z Twittera przez zewnętrzną stronę

Ta opcja zadziała zarówno na komputerach jak i telefonach, ale jest wygodniejsza z poziomu urządzeń typu desktop. W internecie jest wiele stron, które pozwalają pobierać filmy zupełnie za darmo z różnych serwisów. Jeżeli chcesz pobrać film bez programu to postępuj zgodnie z instrukcją:

 1. Zaloguj się do Twittera
 2. Znajdź film do pobrania
 3. Skopiuj link tweeta
 4. Wklej go na stronę https://twittervideodownloader.com/
 5. Kliknij przycisk Download
 6. Otworzy się nowa karta z filmem. Kliknij na filmie prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz wideo jako” i wskaż miejsce na dysku, gdzie film ma zostać ściągnięty.

Jak widzisz cała procedura jest naprawdę prosta i skuteczna. Pobranie filmu z Twittera w ten sposób to jedna z najszybszych i najprostszych metod.

Program do pobierania filmów z Twittera

Ta metoda jest dość archaiczna, ale skuteczna. W końcu dzisiaj coraz więcej programów jest dostępnych z poziomu przeglądarki i nie ma potrzeby ściągania osobnych programów, które zajmują miejsce na dysku. Jeżeli jednak chcesz możesz skorzystać z tej opcji ściągając darmowy program Twitter Video Downloader.

 1. Pobierz program Twitter Video Downloader
 2. Wklej do programu adres URL Twitta z filmem
 3. Wybierz jakość filmów
 4. Wciśnij przycisk „Start Download”

Jak pobrać film z Twittera na telefon z Androidem?

Android jest najpopularniejszym systemem operacyjnym w telefonach Polaków. Warto wiec wiedzieć jak ściągnąć film z Twittera na Androida. W tym wypadku zadanie jest bardzo proste, gdyż wystarczy skorzystać ze specjalnej aplikacji, którą można ściągnąć z Google Play i to zupełnie za darmo.

 1. Przejdź do sklepu Google Play
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację Download Twitter Videos
 3. Otwórz aplikację Twitter i znajdź film do pobrania
 4. Kliknij przycisk udostępnienia (strzałka w górę)
 5. Udostępnij tweet przez i wybierz kopiuj link
 6. Przejdź do aplikacji i wklej link
 7. Wybierz format do pobrania filmu

Jak pobrać film z Twittera na iOS?

Posiadasz telefon iPhone i również chcesz pobierać filmy na swój telefon? Nic prostszego, już tłumaczymy, jak to zrobić. Niestety nie ma możliwości pobrania filmów z poziomu aplikacji Twitter w tym celu będzie konieczne zainstalowanie aplikacji MyMedia.

 1. Pobierz aplikację MyMedia z App Store
 2. Skopiuj link z Twittera
 3. Wybierz opcję przeglądarki w MyMedia
 4. Przejdź do Twitter Video Downloader
 5. Wklej RUL fimu
 6. Pobierz

Mam nadzieję, że wiesz już jak pobrać film z Twittera. Nie jest to nic trudnego a wyżej opisane metody nie powinny sprawić Ci najmniejszego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *