Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak pobrać film z Pinteresta

Posted by

jak pobrać film z pinteresta

Pinterest to bardzo popularne miejsce do dzielenia się aranżacjami wnętrz, zdjęciami i filmami. Na zachodzie Pnterest jest zdecydowanie częściej używany niż u nas, ale i tak pojawia się często pytanie jak pobrać film z Pinteresta. Ten artykuł ma odpowiedzieć na pytanie jak pobrać film z Pinteresta na telefon i komputer.

Jak pobrać film z Pinteresta na komputer?

Jeżeli bacznie śledzisz nasze artykuły to wiesz już jak pobrać filmy z Youtube, FB czy Twittera, teraz przyszedł czas na bardzo popularne medium jakim jest Pinterest. Jak pokazują statystyki z tego portalu najchętniej korzystają Panie i trudno się dziwić, w końcu treści tam zawarte to głównie zdjęcia i filmy zazwyczaj z przekazem właśnie do płci damskie.

W celu pobrania filmu z Pinteresta musisz utworzyć na nim konto. Jest to w pełni darmowe i zajmie krótką chwilę. Najłatwiejszym sposobem na pobranie filmu z Pinteresta jest skorzystanie z zewnętrznego portalu stworzonego właśnie do tego celu. Mówimy tutaj o stronie https://pinterestvideodownloader.com/, która również jest darmowa i bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy skopiować link do pinu z filmem, który chcemy pobrać a następnie wkleić go na wspomnianej stronie. Poniżej prezentujemy instrukcję krok po kroku jak pobrać film z Pinteresta na komputer.

 1. Zaloguj się do Pinterest
 2. Wyszukaj film, który chcesz pobrać
 3. Gdy go otworzysz z prawej strony znajdziesz ikonę strzałki do góry, która symbolizuje udostępnienie filmu. Kliknij w nią i wybierz Copy Link.
 4. Przejdź do strony https://pinterestvideodownloader.com/
 5. Wklej link z filmem
 6. Kliknij Download
 7. Wybierz format w jakim chcesz pobrać film
 8. Pobierz film na dysk

Jak widzisz pobieranie filmu z Pinteresta jest naprawdę strona. Takich stron jak ta przytoczona w przykładzie jest zdecydowanie więcej, więc bez problemu znajdziesz taką, która będzie Ci najlepiej pasować. Przykładowe strony:

 • https://loader.to/pl24/pinterest-video-downloader.html
 • https://www.expertsphp.com/pinterest-video-downloader.html
Czytaj również  Kod PUK T-Mobile

Program do pobierania filmów z Pinteresta

Przedstawiona wyżej metoda jest bardzo prosta i szybka, więc idealnie sprawdza się w większości przypadków, ale dla osób lubiących tradycyjnych rozwiązania czekają programy instalowane na komputerze. Przykładem takiego programu, który ma opcję pobierania filmów z Pinteresta jest AnyVid. Jest to darmowy program, który nie zajmuje dużo miejsca i może zostać zainstalowany na takich systemach jak Windows, Android czy Mac.

 1. Pobierz program AnyVid i zainstaluj go na dysku
 2. Pobierz link do pinu i skopiuj go w puste pole w oknie głównym
 3. Kliknij przycisk Download
 4. Film zostanie pobrany

Gotowe, tylko te cztery kroki dzielą Cię od pobrania filmu z Pinteresta. Program ma dodatkową funkcjonalność, która pozwala szukać filmów na Pintereście wedle słów kluczowych.

Jak pobrać film z Pinteresta na telefon z androidem?

Czas przejść do osób posiadających telefony z systemem operacyjnym Android, one również mogą w bardzo łatwy sposób pobierać filmy z Pinteresta. W tym celu należy pobrać darmową aplikację ze sklepu Google Play, instrukcja poniżej.

 1. Wejdź w Sklep Google
 2. Pobierz aplikację Video Downloader for Pinterest
 3. Zaloguj się do Pinteresta
 4. Skopiuj link do Pinu z filmem, który chcesz pobrać
 5. Wklej link do pobranego programu
 6. Pobierz film

Pobieranie filmów z Pinteresta na Androida jest proste i jeżeli ta aplikacja Ci nie podpasuje możesz skorzystać z innych dostępnych w sklepie Google.

Jak pobrać film z Pinteresta na iPhone?

Ostatnim elementem wymagającym omówienia są telefony Apple z systemem iOS. W tym wypadku do pobrania filmów z Pinteresta najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zewnętrznych stron tak jak opisaliśmy to w pierwszym wypadku. Aplikacje dostępne w App Store najczęściej są płatne a zapewne nie takiego rozwiązania oczekujesz.

W tym artykule opisaliśmy najpopularniejsze i najbardziej skuteczne metody pobierania filmów z Pinterest. Niezależnie z jakiego programu, strony internetowej czy aplikacji skorzystasz jest to naprawdę proste i dasz sobie z tym radę. Więcej informacji o mediach społecznościowych znajdziesz na stronie https://mediatorspoleczny.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *