Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak doładować konto w Nju Mobile

Posted by

jak doładować konto nju mobile

Nju Mobile to sieć, która zyskała uznanie wielu osób. Dlatego nie dziwią nas pytania o to jak doładować konto w nju mobile. Tego typu pytania dotyczą wszystkich operatorów, a jak zaraz pokażemy, nie jest to nic trudnego. Istnieje kilka metod na doładowanie konta w nju mobile sobie lub komuś innemu. Sprawdźmy zatem jakie to metody i co trzeba robić krok po kroku.

Jak doładować konto w nju mobile przez internet?

Zacznijmy może od bardzo prostej metody, która wymaga dostępu do internetu. Doładowanie konta przez stronę internetową w nju jest naprawdę proste i sprowadza się do kilku kroków:

  1. Wejdź na stronę https://doladowania.njumobile.pl/
  2. Podaj swój numer telefonu i adres Email
  3. Wybierz kwotę doładowania
  4. Zaznacz zgody
  5. Dokonaj płatności jedną z kilku metod
  6. Gotowe konto zostało zasilone

Potwierdzenie doładowania konta dostanie na adres Email. Jest to również najlepsza metoda na doładowanie konta komuś innemu w nju mobile, wystarczy podać jego numer telefonu zamiast swojego.

Jak doładować konto w nju mobile przez bank?

Mało kto wie, że banki są zintegrowane z niektórymi operatorami i pozwalają za swoim pośrednictwem zasilać konta. Podobnie ma się sprawa z mju mobile przykładowo posiadając konto w mbank, możesz skorzystać z poniższej strony:

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/doladuj/

Nie każdy bank oferuje taką usługę, ale jest ich całkiem sporo więc nie powinno być problemu. Wystarczy postępować wedle instrukcji podawanych przez system, pieniądze zostaną pobrane z konta a doładowanie konta nastąpi niemal natychmiast.

Jak doładować konto w nju przez kod?

Zdecydowanie najpopularniejszą metodą na doładowanie konta w nju mobile jest skorzystanie z doładowań, które do kupienia są w kioskach, na stacjach benzynowych czy sklepach spożywczych. Takie doładowania składają się z 14 cyfrowego kodu, który należy poprzedzić specjalnym numerem i zatwierdzić zieloną słuchawką.

  1. Wpisz na klawiaturze kod: *128*14cyfrowykod#
  2. Zatwierdź zieloną słuchawką
Czytaj również  Jak sprawdzić wersję Windowsa

Gotowe, tylko dwa kroki dzielą cię od doładowania. Jeżeli kod się nie aktywuje sprawdź dokładnie kod i to czy zakończyłeś go „#”. Możesz również wprowadzić kod i wysłać go pod numer *620 a następnie postępować wedle instrukcji.

Jak doładować komuś konto w nju mobile?

Sieć nju mobile nie przewiduje doładowania wykonanego innej osobie pod postacią kodu, jedyną opcją jest skorzystanie z doładowania opisanego w pierwszym punkcie. Inną opcją jest poproszenie kogoś o zakup kodu i przesłanie do nam w wiadomości SMS.

Nju mobile pozwala doładować konta kwotami 5 zł, 10 zł, 25 zł, 30 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Co istotne nju mobile obsługuje również kody doładowujące sieci Orange.

Mam nadzieję, że ten artykuł wyjaśnił Ci kwestię tego jak doładować telefon w nju mobile i już nigdy nie zabraknie Ci pieniędzy na koncie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *