Technologia

Jak doładować konto w Lycamobile

Ostatnia aktualizacja 30 marca 2024 przez Redakcja

Jak doładować konto lycamobile? Jak się okazuje jest to bardzo prosta sprawa, wystarczy poznać odpowiednią metodę. W tym artykule pokażemy, jak doładować konto w lycamobile przez internet i z wykorzystaniem kodu. Dowiesz się również jak doładować konto lycamobile przez internet, więc jeżeli ciekawią Cię te tematy to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Jak doładować konto lycamobile kodem?

Działa to praktycznie tak samo jak w każdej innej sieci komórkowej. Jeżeli chcesz doładować konto lycamobile musisz udać się do sklepu, kiosku czy na stację benzynową w celu zakupu doładowania. Jest ono drukowane na paragonie, a konkretnie specjalny kod, który musisz wpisać na klawiaturze. Dostępne są również zdrapki z kodami ich zasada działania jest taka sama.

Jak doładować kont lycamobile krok po kroku:

  1. Odnajdź na paragonie kod PIN
  2. Wpisz na klawiaturze *131*PIN#
  3. Zatwierdź zieloną słuchawką

Gdy to zrobisz do Twojego konta zostanie przypisana wartość doładowania. Transakcja jest niemal natychmiastowa, jeżeli kod nie działa sprawdź dokładnie czy nie ma nigdzie pomyłki oraz czy na końcu znajduje się znak #.

Możesz również skorzystać z numeru telefonu 321, po którego wybraniu należy postępować zgodnie z instrukcjami.

Lycamobile jak doładować konto za granicą?

Jeżeli przebywasz za granicą i chcesz doładować konto w lycamobile możesz skorzystać ze specjalnego numeru telefonu: +48 729 200 321. Gdy zadzwonisz pod ten numer postępuj zgodnie z instrukcjami podawanymi przez automat.

Jak doładować konto lycamobile przez internet?

Nie chcesz szukać doładowania po sklepach? Możesz skorzystać z opcji doładowania konta lycamobile w internecie. Wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Wejdź na stronę https://www.lycamobile.pl/pl/
  2. Wprowadź numer telefonu, który ma zostać doładowany
  3. Wybierz kwotę doładowania
  4. Kliknij przycisk Kontynuuj
  5. Dokonał płatności
Czytaj również  Urządzenia cyfrowe w Domu i Szkole - Czym są?

Po doładowaniu konta dostaniesz potwierdzenie przeprowadzenia transakcji. Opisana metoda jest najszybszą i najprostszą metodą na doładowanie konta w Lycamobile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *