Jak doładować konto Virgin Mobile

Zastanawiasz się jak doładować konto w Virgin Mobile? Istnieje kilka metod a najpopularniejszą jest skorzystanie ze specjalnego kodu, który otrzymuje się najczęściej w sklepach czy kioskach. Virgin Mobile trafia do sporego grona osób, co prawda nie jest popularne jak czołowe sieci, ale pytania o to jak doładować konto w Virgin pojawiają się często więc udzielamy odpowiedzi.

Jak doładować konto Virgin kodem?

Podobnie jak zdecydowana większość operatorów komórkowych tak i Virgin Mobile oferuje swoim klientom możliwość kupienia kodu doładowującego w różnych punktach. Najczęściej są to sklepy spożywcze, stacje benzynowe czy kioski. Kod znajduje się na wydruku z terminalu płatniczego. Znajdziesz na nim również dokładną informację jak dokonać doładowania, będzie ona wyglądała mniej więcej tak:

 1. Uruchom klawiaturę telefonu
 2. Wpisz *100*KODnaDoladowaniu#
 3. Zatwierdź zieloną słuchawką

Po wykonaniu powyższej instrukcji na telefonie wyświetlona zostanie informacja o doładowaniu konta. Jeżeli pojawiają się problemy, koniecznie sprawdź czy aby na pewno wpisany numer się zgadza i jest zakończony znakiem #. Kod doładowujący zawsze składa się z 14 cyfr.

Jeżeli nie jesteś pewien czy konto zostało doładowane możesz zawsze sprawdzić stan konta numerem *101#.

Jak doładować konto Virgin mobile przez internet?

Druga opcja jest doskonała, gdy mamy dostęp do internetu i nie chce się nam chodzić do sklepu. Zaraz pokażemy ci krok po kroku jak doładować konto Virgin Mobile przez internet.

 1. Wejdź na stronę https://virginmobile.pl/doladuj-sie
 2. Wprowadź numer telefonu, który ma zostać doładowany, podaj również adres Email
 3. Wybierz kwotę doładowania i zaakceptuj zgody
 4. Zamów i opłać doładowanie

Gotowe, po dokonaniu płatności dostaniesz informację o realizacji doładowania na adres Email i w telefonie. Doładowanie jest niemal natychmiastowe i nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty, chyba że korzystasz ze sposobu, który jasno mówi o prowizji (np. bluemedia).

Jak widzisz doładowanie konta Virgin mobile jest naprawdę proste i na pewno dasz sobie z nim radę.

Jeden komentarz do “Jak doładować konto Virgin Mobile

 • 22 lutego 2022 o 00:35
  Bezpośredni odnośnik

  Skoro nie moge doladowac telefonu tak jak bylo poprzednio tylko inna forme nie zaakceptowana przezemnie to jest narzucanie sie tylko stracicie klientow.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *