Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak doładować konto T-mobile

Posted by

jak doładować konto w t mobile

Jak doładować konto w T-Mobile? Po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz zadawać już nigdy tego pytania. Podobnie jak inni operatorzy tak i T-Mobile daje co najmniej kilka sposobów na doładowanie konta. Wszystkie są proste i bez problemu dasz sobie z nimi rade. Sprawdźmy zatem jak doładować konto w T-Mobile sobie i komuś przez internet oraz z wykorzystaniem kodu.

Jak doładować konto w T-Mobile przez internet?

Jedną z najprostszych i co dużo kryć najszybszych metod na doładowanie konta w T-mobile jest skorzystanie ze specjalnie przygotowanej strony internetowej. Poniżej prezentujemy instrukcję krok po kroku jak doładować konto w T-Mobile online:

  1. Wejdź na stronę t-mobile.pl/doladowania
  2. Wprowadź numer telefonu I swój adres Email
  3. W następnym oknie wybierz kwotę doładowania od 5 do 500 zł.
  4. Zatwierdź transakcję
  5. Wybierz formę płatności i opłać zamówienie

Doładowanie konta będzie aktywne praktycznie natychmiast po przelaniu pieniędzy. Dodatkowo dostaniesz potwierdzenie w postaci SMS i wiadomości Email. W otrzymanym SMS dodatkowo będzie widniała informacja o ważności konta.

Jak doładować konto komuś w T-mobile?

Wyżej opisana wersja pozwala w sposób prosty doładować konto dowolnemu numerowi telefonu, niezależnie, gdzie ta osoba się znajduje. Jednak istnieje również metoda, która dotyczy osób z telefonem na abonament. Taka osoba może doładować konto komuś a należność zostanie doliczona do faktury.

  1. Wprowadź sms o treści Kwota_Doładowania.Numer_Doładowania
  2. Wyślij go pod numer 80116

Przykładowo dla numeru 123456789 doładowanie na kwotę 50zł będzie wyglądać tak: 50.123456789. Możesz również skorzystać z drugiej metody, która polega na wpisaniu poniższego kodu na klawiaturze telefonu i zatwierdzeniu zieloną słuchawką:

Czytaj również  Kredyt Orange – Jak wziąć kredyt w Orange?

116*50*123456789#

Naturalnie liczba 50 oznacza kwotę, a ciąg cyfr to przykładowy numer telefonu.

Doładowanie konta T-Mobile za pomoc banku

Trzecia metoda dotyczy doładowania konta T-Mobile z wykorzystaniem płatności bankowej. Większość banków posiada specjalne systemy do opłacania doładowań na kartę kilku sieci komórkowych, wśród nich jest T-Mobile. Niestety instrukcja różni się zalężeni od banku, najlepiej będzie, jak wpiszesz w Google nazwę swojego banku i T-Mobile doładowanie, otrzymasz wtedy link do odpowiedniej podstrony.

Jak doładować konto w T-Mobile za pomocą kodu?

Jeżeli akurat nie mamy dostępu do internetu, albo chcemy skorzystać z tradycyjnej metody doładowania konta, możem skorzystać ze specjalnych kodów sprzedawanych na stacja, w sklepach spożywczych czy kioskach. Najczęściej jest to wydruk z terminala płatniczego, na którym widnieje instrukcja doładowania oraz 14 cyfrowy kod.

  1. Wpisz na klawiaturze kod *111*14cyfrowykod#
  2. Zatwierdź zieloną słuchawką

Po wykonaniu tych dwóch prostych kroków, konto zostanie zasilone kwota za jaką kupiony został pakiet doładowujący.

Inne sposoby na doładowanie konta w T-Mobile

Jeżeli żadna z powyższych metod do Ciebie nie przemawia to istnieją również inne sposoby na doładowanie konta w T-Mobile. Jedną z najprostszych jest odwiedzenie punktu sprzedaży T-Mobile i poproszenie o doładowanie konta. Pracownik spyta Cię o numer telefonu i kwotę doładowania. Dostaniesz paragon z kwotą doładowania, możesz za niego zapłacić kartą albo gotówką.

Możesz również skorzystać z bankomatów oznaczonych logiem T-Mobile, po wprowadzeniu karty do bankomatu pojawi się opcja doładowania konta.

Mam nadzieję, że wiesz już jak doładować konto w T-Mobile komuś i sobie. Jak widzisz jest to naprawdę proste i dasz sobie z tym radę.

Czytaj również  Żyroskop w telefonie – co to jest i jak sprawdzić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *