Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Jak doładować konto w Heyah

Posted by

Jak doładować konto w heyah

Doładowanie konta w Heyah jest prostą sprawą, wystarczy znać odpowiednie metody. W tym artykule pokażemy Ci jak doładować konto w Heyah online i z paragonu oraz jak doładować kontu komuś innemu. Heyah to doskonale znany operator telefonii komórkowej, który swego czasu prowadził agresywną kampanię reklamową. Sama sieć należy do T-Mobile, dlatego ma bardzo podobne sposoby na doładowanie konta.

Jak doładować konto w Heyah online?

Pierwszym ze sposobów, który chcemy omówić dotyczy doładowania konta Heyah przez internet. Cała procedura jest bardzo prosta, podążaj za poniższymi instrukcjami a wszystko pójdzie, jak trzeba.

  1. Wejdź na stronę
  2. Wpisz swój numer telefonu i adres email
  3. Podaj kwotę doładowania
  4. Wybierz formę płatności i opłać zamówienie

Na adres Email otrzymasz potwierdzenie dokonania doładowania, a twoje Konto Heyah będzie miało środki na koncie w przeciągu krótkiej chwili. Jest to metoda, którą spokojnie możesz wykorzystać do doładowania konta innej osobie.

Jak doładować konto w Heyah z paragonu?

Jednak większość osób korzysta z opcji doładowania przez paragon tudzież zdrapkę. Takie doładowanie można kpić w większości sklepów spożywczych i kiosków. Na zdrapce albo paragonie widnieje 14 cyfrowy kod, który należy poprzedzić *111*, zakończyć # i nacisnąć zieloną słuchawkę.

  1. Wprowadź kod SMS *111*14cyfrowykod#
  2. Zatwierdź zieloną słuchawką.

Jeżeli został wprowadzony dobry kod, pieniądze pojawią się na Twoim koncie w przeciągu kilku minut.

Jak doładować komuś konto w Heyah?

Tak jak wspomnieliśmy pierwsza z opisanych opcji pozwala bez problemu doładować komuś konto w Heyah. Istnieje również drugi sposób dla osób korzystających z abonamentu. Posiadając telefon w abonamencie Heyah możemy zasilić konto innej osoby wpisując *116*kwotadoladowania*numerdoładowania# i zatwierdzając zieloną słuchawką. Kwota doładowania zostanie dopisana do naszej faktury.

Mam nadzieję, że wiesz już jak doładować konto w Heyah zarówno sobie jak i komuś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *