Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Iqos gdzie kupić?

Posted by

gdzie kupić iqos

Prawdopodobnie zauważyłaś bądź zauważyłeś, że tradycyjne papierosy powoli znikają na rzec Iqos. Rozwój technologiczny dotknął wszystkie branże nie ominął nawet rynku tytoniowego. W tym artykule chcemy Ci powiedzieć, gdzie kupić Iqos najtaniej oraz gdzie kupić wkłady Iqos. Skoro jednak stoisz przed decyzją zakupową warto wspomnieć parę słów o tym czym jest Iqos.

Iqos wszedł na polski rynek w roku 2017 i z miejsca stał się bardzo popularny. Sceptycy nie dali się długo przekonywać i porzucili tradycyjne papierosy na rzec wkładów do Iqos. Z czego wynika tak duża popularność tego urządzenia? Głównie z podgrzewania tytoniu a nie jego spalanie co powoduje wytwarzanie się aerozolu, który wedle danych producenta posiada o 90% mniej szkodliwych substancji niż dym z papierosa. Jako osoba paląca masz kontakt z tytoniem, ale unikasz wdychania sporej gamy szkodliwych substancji z wyłączeniem nikotyny.

Gdzie kupić IQOS najtaniej?

Kupując oryginalny Iqos otrzymujemy ładnie wyglądającą podgrzewaczkę tytoniu zapakowaną w designerskie opakowanie przypominające to, w którym kupujemy nowy smartfon. Równie istotnym elementem zestawu i jego największą częścią jest ładowarka gabarytami przypominają powerbank. Grzałka swoim wyglądem przypomina gruby długopis albo pióro z miejscem, w którym umieszczany jest wkład.

Po zakupie IQOS należy naładować urządzenie, jest to bardzo proste i przypomina ładowanie telefonu. Okres ładowania trwa kilka minut, gdy grzałka zostanie załadowana umieszczamy w niej tytoń i aktywujemy urządzenie przyciskiem. Zielona dioda da nam znak, że urządzenie podgrzało tytoń i można z niego korzystać. Iqos w pewnym stopniu zwalcza nałóg palenia, chociaż jest to dyskusyjny aspekt, co prawda bateria wystarcza na około 14 pociągnięć lub 6 minut pracy i żeby zapalić kolejny wkład musimy znowu naładować grzałkę, ale zgodzimy się, że chyba mało kto pali tak często.

No dobrze, wiemy już jak działa IQOS, ale gdzie kupić IQOS i wkłady do niego? Zacznijmy może od samego urządzenia, bo z zakupem wkładów nie będziesz mieć problemów.

Czytaj również  1 karat ile to gram? Ile jeden karata ma gram?

Miejsca w których kupisz IQOS:

 • sklepy internetowe
 • autoryzowane punkty sprzedaży
 • autoryzowane wyspy w galeriach handlowych
 • salony Iqos
 • strefy na lotniskach
 • oficjalna strona Iqos

Pewnie nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, że najwygodniejszym sposobem na kupienie Iqos w najtańszej cenie będzie skorzystanie ze sklepów internetowych. Pamiętaj, że na rynku znajduje się wiele urządzeń naśladujących IQOS, a oryginał możesz zawsze kupić na oficjalnej stronie producenta.

Drugim miejscem, gdzie kupisz Iqos są autoryzowane wyspy w galeriach handlowych. Wyspa to miejsce pomiędzy sklepami umiejscowione zazwyczaj na środku korytarzy. Najczęściej właśnie w tego typu wyspach znajdują się elementy do telefonów i sprzęt dla palaczy.


Trzecim sposobem na zakup Iqos jest wybór autoryzowanego punktu sprzedaży. Są to miejsca nieoczywiste i ciężko powiedzieć czy taki punkt znajduje się koło Ciebie. Najczęściej mówimy tu o wybranych salonach prasowych i stacjach benzynowych, ale również inne sklepy mogą uzyskać status autoryzowanego sprzedawcy IQOS.

Czwartym już miejscem, gdzie możesz kupić IQOS są salony tej firmy umiejscowione w wybranych miastach. W takich punktach dostaniesz wszystkie niezbędne informacje oraz uzyskasz pomoc doradców. Salony Iqos znajdują się głównie w większych miastach.

Piąta propozycja tego, gdzie można kupić IQOS to specjalne strefy na lotniskach. Zazwyczaj są to wydzielone strefy dla palaczy (ale inne niż te dla tradycyjnych papierosów), w których znajduje się również możliwość zakupu urządzenia IQOS i wkładów do niego. Jednak ceny na lotniskach często są sporo wyższe i nie jest to najlepsza opcja.

Ostatnim miejscem na wejście w posiadanie oryginalnego IQOS jest oficjalna strona producenta. Decydując się na zakup na stronie otrzymujesz darmową dostawę i możliwość 30 dniowego bezpłatnego zwrotu. Obecnie do kupienia są 2 wersje urządzenia IQOS 3 DUO albo najpopularniejsza IQOS 2.4 PLUS. Strona oferuje również porównanie obu wersji urządzenia.

Czytaj również  Oceny na studiach – skala ocen

Gdzie kupić wkłady IQOS?

Samo urządzenie jest niezbędne, ale bez wkładów na niewiele się nam zda. Na szczęście dla palaczy wkłady IQOS, czyli HEETS dostępne są w większości sklepów osiedlowych. Tam, gdzie kupujesz papierosy prawdopodobnie znajduje się spora półka na wkłady do IQOS. Wkłady mają około 4 cm z filtrem i swoim wyglądem przypominają papierosy typu slim. Wkłady umieszcza się w grzałce, gdy zostaną podgrzane możemy z nich korzystać. Największą zaletą tego rozwiązania jest brak śmierdzącego i trującego dymu. Użytkownik wciąż pali tytoń, ale w mniej ingerujący sposób dla przestrzeni osobistej innych osób znajdujących się w pomieszczeniu. Wkłady IQOS czyli HEETS oferowane są w różnych wariantach smakowych i sam musisz wybrać, który będzie najlepszy dla Ciebie.

Miejsca w których kupisz wkłady IQOS

 • lokalne sklepy typu Żabka
 • lotniska
 • autoryzowane sklepy
 • wyspy w galeriach handlowych
 • salony prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *