Intermarche aplikacja mobilna

Aplikacje mobilne potrafią ułatwić wiele rzeczy, w tym robienie zakupów. Aplikacja mobilna Intermarche to odpowiedź na aplikacje innych konkurencyjnych sklepów. W tym artykule sprawdzimy jakie zalety ma aplikacja Intermarche, gdzie ją pobrać i jak należy z niej korzystać. Temat nie jest długi, ale wart omówienia w końcu markety Intermarche są dość popularne i sieć prawdopodobnie będzie się rozwijać. Sprawdźmy zatem co daje aplikacja Intermarche i jak ją pobrać.

Aplikacja Intermarche korzyści

Na rynku mamy wiele aplikacji od Delikatesy Centrum, Biedronka, Lidl, Aldi, Selgros czy Żabka i funkcjonalności wszystkich w pewnym stopniu się pokrywają. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji Intermarche, która korzysta ze sprawdzonych rozwiązań i niestety nie dodaje nic od siebie, co nie jest samo w sobie minusem, ale fajnie jest obserwować innowacyjne rozwiązania.

Podstawową funkcjonalnością aplikacji mobilnej Intermarche jest możliwość oglądania aktualnych gazetek wybranych sklepów. Jak zapewne wiesz, różne sklepy mają swoje własne promocje i dzięki takim gazetkom można śledzić najciekawsze z nich. Nie przegapisz, żadnej promocji w twoim lokalnym sklepie Intermarche. Ta opcja jest przydatna, raz na jakiś czas wystarczy uruchomić aplikację i sprawdzić co za ciekawe promocje są w Intermarche.

Prawdopodobnie najważniejszą funkcjonalnością są specjalne kupony rabatowe, które dostępne są tylko dla posiadaczy aplikacji Intermarche. Dzięki tym kuponom możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na codziennych zakupach. Mobilny rabat, bo tak nazywają się kupony, są jest określony terminem ważności. Rabaty są pierwszą opcją na ekranie głównym po wejściu w zakładkę, możesz przeglądać kupony rabatowe. Wchodząc w kupon pojawia się kod kreskowy, który po zeskanowaniu z telefonu aktywuje rabat. Kuponów jest naprawdę sporo, widać, że Intermarche dba o klientów, którzy zdecydują się na instalację aplikacji mobilnej.

Tak właściwie to wszystkie korzyści, nawet założenie konta niewiele tu pomaga. Nie jest tego za wiele, ale takie funkcjonalności jak lista zakupów nie są za bardzo potrzebne, najważniejsze, że jest dostęp do promocji.

To by były wszystkie korzyści jakie daje aplikacja Intermarche, należy pamiętać, że to wszystko za darmo więc warto skorzystać, zwłaszcza jak często dokonujesz zakupów w sklepach tej sieci.

Jak pobrać aplikację Intermarche?

Aplikacja Intermarche jest bardzo łatwo dostępna na praktycznie wszystkich telefonach. Znajdziesz ją w Google Play dla telefonów z systemem Android, AppStore dla telefonów Apple i AppGallery dla telefonów Huawei. Pobranie aplikacji i jej instalacja nie powinna Ci sprawić najmniejszych problemów. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak pobrać aplikację Intermarche na Android:

  1. Wejdź w sklep Google Play
  2. Wpisz do wyszukiwarki Intermarche Polska
  3. Wybierz aplikację i kliknij zielony przycisk „Zainstaluj”
  4. Uruchom aplikację i wybierz dowolny sklep, najlepiej ten blisko Ciebie
  5. Zacznij korzystać z aplikacji

Jak widzisz pobranie i instalacja aplikacji jest naprawdę prosta. Powyższa instrukcja będzie praktycznie taka sama dla telefonów Apple i Huawei. Aplikacja Intermarche nie zajmuje dużo miejsca, więc bez przeszkód zainstalujesz ją na swoim telefonie. Jeżeli jednak brakuje Ci miejsca, konieczne będzie usunięcie innej aplikacji albo jakiś plików multimedialnych z pamięci telefonu.

Pobierz aplikację Intermarche

Tak jak wspomnieliśmy aplikacja mobilna Intermarche dostępna jest na 3 systemach operacyjnych. Poniżej zamieszczamy linki, z których można pobrać aplikację na swój telefon.

Aplikacja Intermarche czy warto ją mieć na telefonie?

Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna, jeżeli często robisz zakupy w sklepach Intermarche to aplikacja okaże się doskonałym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Nie wszystkie aplikacje sklepów posiadają takie funkcjonalności jak kupony Intermarche. Pozostałe funkcjonalności aplikacji są średnio użyteczne, ale dobrze, że są. Sama aplikacja Intermarche jest darmowa i nie zajmuje wiele miejsca, więc nawet nie za często używana może czekać na Twoim telefonie, na moment aż będzie potrzebna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *