Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Instagram bez logowania – jak obejrzeć zdjęcia bez logowania?

Posted by

instagram bez logowania

Instagram bez logowania, to wciąż wartościowe narzędzie do przeglądania zdjęć i postów użytkowników. Naturalnie Instagram bez logowania pozwala przeglądać jedynie profile publiczne, tak samo, gdy jesteśmy zalogowani. Wiele osób zadaje również pytanie jak obejrzeć relacje na Instagram bez logowania i zgodnie z oficjalnym regulaminem tego serwisu, taka możliwość nie istnieje, ale są pewne sposoby na obchodzenie tych restrykcji. W tym artykule chcemy poruszyć kwestię tego jakie możliwości daje Instagram bez logowania oraz jak przeglądać zdjęcia i relacje bez logowania.

Instagram bez logowania – funkcje

Instagram to jeden z największych portali społecznościowych, który dodatkowo należy do właściciela Facebooka, a co za tym idzie ta firma ma niemal monopol na media społecznościowe. Podobnie jak w przypadku FB tak i Instagram bez logowania pozwala przeglądać zdjęcia, posty i komentarze użytkowników na profilach, które nie są oznaczone jako prywatne. Nie musisz mieć nawet aplikacji, aby to robić, choć Instagram robi wszystko abyś założył/założyła na nim konto. Dlatego wchodząc na stronę główną Instagrama mamy informację o konieczności logowania, ale jeżeli nie chcesz tego robić nie musisz.

Jak obejrzeć zdjęcia na instagram bez logowania?

Żeby przeglądać zdjęcia na Instagram bez logowania, musisz znać dokładny adres linku do osoby, której zdjęcia chcesz przeglądać.

  1. Wpisz do przeglądarki adres https://www.instagram.com/nazwa_uzytkownika
  2. Wyłącz komunikat zachęcający do logowania
  3. Przeglądaj zdjęcia

Jak widzisz, jest to naprawdę proste, a jeżeli chcesz skorzystać z wyszukiwarki do znalezienia odpowiedniej osoby, to w linku wpisz losową nazwę użytkownika, zostaniesz przeniesiony do strony z komunikatem, że taki użytkownik jest niedostępny, ale będziesz mieć możliwość korzystania z wyszukiwarki.

Możesz również wpisać nazwę użytkownika w wyszukiwarce Google, przykładowo „@rl9 Instagram” i w wynikach wybierz jeden z pierwszych wyników, a zostaniesz przeniesiony do strony użytkownika.

Czytaj również  Jak pobrać film z CDA na komputer i telefon

Jak obejrzeć relacje na instagram bez logowania?

Instastories bez logowania nie jest dostępne w tak łatwy sposób jak oglądanie zdjęć. Do przeglądania zupełnie anonimowego relacji na Instagram będziemy potrzebować zewnętrznej strony Insta-Stories.com.

  1. Wejdź na stronę Insta-Stories.com.
  2. W polu „Instagram username” podaj dokładną nazwę użytkownika
  3. Wciśnij Enter
  4. Program zacznie szukać użytkownika, może to potrwać chwilę

Wiesz już jak obejrzeć relacje na Instagram bez logowania, jest to proste wystarczy znać odpowiednie strony internetowe. Przedstawiona metoda jest również w pełni anonimowa, więc nie musisz się obawiać, o to, że ktoś będzie wiedział o tym, że jego Instastories było przez ciebie oglądane.

Instagram bez logowania skutecznie stara się utrudniać życie i warto przemyśleć założenie na nim konta, jeżeli często z niego korzystamy. Jeżeli chcesz obejrzeć zdjęcia i relacje na Instagramie anonimowo, zawsze możesz założyć drugie konto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *