Ile wydałem na LoL?

League of Legends w skróce LoL to jedna z najpopularniejszych darmowych gier minionej dekady. Pomimo iż gra jest w pełni darmowa to pozwala graczom inwestować swój pieniądze w wirtualne skiny albo szybszy zakup nowych postaci. Nie jest to w żaden sposób związane z premiowaniem graczy, którzy wydają pieniądze, są to wyłącznie zabiegi kosmetyczne. Korzysta z nich wielu graczy, którzy często zadają pytanie, ile wydałem na lola. W tym artykule pokażemy Ci jak sprawdzić, ile wydałeś na Lola, a to czy było warto musisz sam ocenić.

Jak sprawdzić, ile wydałem na Lola?

W internecie można spotkać się z dwoma metodami na sprawdzenie tego ile wydało się w LoLu, ale tylko jeden z nich jest aktualny. Cała procedura jest dziecinnie prosta i każdy sobie z nią poradzi, wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

  1. Wejdź na stronę Sprawdź ile wydałem w LoL
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Kliknij przycisk “Show Me The Money”
  4. Odczytaj wynik wydanych pieniędzy

Jak widzisz sprawdzenie tego ile wydało się pieniędzy w LoLu jest bardzo proste. Tu ważna uwaga, pamiętaj, że wynik dotyczy wyłącznie wydatków na koncie, do którego się zalogowało. Jeżeli masz kilka kont, musisz zalogować się na każde osobno i zsumować wyniki.

Ile wydałem na Lola – czy nie za dużo?

League of Legends to jedna z tych gier, która wciąga na długie godziny co za tym idzie łatwo jest skusić się na dokonanie zakupów wewnątrz gry. Nie da się ukryć, że twórcy gry dostarczają nam wiele rozrywki i dokonanie wpłaty na ich konto jest niejako podziękowaniem za pracę.

Skórki i inne elementy konta, budują jego wartość, jednak nigdy nie jest to relacja 1:1. Ciężko powiedzieć ile wydanych pieniędzy to dużo, musisz ocenić ile wydajesz na inne swoje rozrywki i jak na tym polu wygląda LoL.

Mam nadzieję, że wiesz już jak sprawdzić ile wydałeś w LoLu i że ten wynik nie będzie dla Ciebie nieprzyjemny zaskoczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *