Hubba Bubba gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Wśród przysmaków z lat ’90 szczególne miejsce w sercach ówczesnych dzieci zajmowała guma balonowa Hubba Bubba. Produkt powstawał pod marką Wm. Wrigley Jr Company. Guma wyróżniała się na tle innych, ponieważ była znacznie mniej lepka, niż inne produkty tego rodzaju. Ponadto zamknięta była okrągłym, plastikowym pudełku.

Po otwarciu rozwijało się ją i urywało dowolnej długości kawałki. Klasyczny smak gumy został z czasem wycofany, ale obecnie Hubbę Bubbę można kupić w innych opcjach smakowych, w niektórych sklepach spożywczych. Powstały między innymi smaki zielonego jabłuszka, truskawki, coli. Dzieci lubiące gumę balonową Hubba Bubba doceniały przede wszystkim możliwość robienia z niej dużych balonów.

Hubba Bubba dlaczego warto kupić?

Współczesna Hubba Bubba różni się nieco od tej oryginalnej, będącej hitem lat ’90. Jednak nadal ma soczysty, owocowy smak, doskonale nawiązuje do jej pierwszej wersji. Zwolennicy Hubby Bubby wskazują na inne różnice obecnie produkowanej gumy balonowej, pomimo zachowanej intensywności smaku, dość szybko znika.

Ponadto w opakowaniu znajduje się znacznie mniej produktu – mimo wszystko poczucie smaku dzieciństwa dla wielu jest najważniejszą wartością. Współczesne dzieci również lubią żuć gumy balonowe, Hubba Bubba jest wyjątkowa.

Żucie gum ma wiele zalet, uspokaja, wycisza, redukuje stres i co najważniejsze zwiększa ilość tlenu zaopatrującego mózg.

gdzie kupic hubba bubba

Hubba Bubba gdzie kupić stacjonarnie?

Hubba Bubba jest dostępna w niektórych sklepach, jest to nieco inna wersja, ale występuje pod identyczną nazwą. Można ją kupić stacjonarnie w Biedronce, w Kauflandzie, czy Tesco i Intermarche. Można się nią delektować przez dłuższy czas, jednak wskazany jest umiar – zwłaszcza w przypadku dzieci.

  • Biedronka
  • Kaufland
  • Intermarche
  • Żabka
  • Małpka

Trzeba wspomnieć, że ma w sobie dość duże zawartości cukru, co może nieco pogorszyć kondycję zębów.

Czytaj również  Capri Sun gdzie kupić

Jednak regularna higiena jamy ustnej powinna zniwelować ryzyko pojawiania się ubytków. Współczesne gumy do życia, w tym Hubba Bubba występują w dużych ilościach w sklepach, jest to jeden z rodzajów łakoci uwielbianych przez dzieci i dorosłych, zapewnia dobrą zabawę w postaci robienia balonów.

Hubba Bubba gdzie kupić przez Internet?

Kultową gumę balonową Hubba Bubba można kupić również przez Internet, pojawia się w asortymencie regularnie. W celu jej zakupu warto odwiedzić strony:

  1. Scrummy.pl,
  2. Dodomku,
  3. Allegro,
  4. Olx,
  5. ERLI.pl

Jak widać jest dostępna w wielu miejscach, a do wyboru pozostaje co najmniej kilka smaków. To doskonały sposób na dostarczenie dzieciom słodyczy. Produkt dostępny jest w dwóch rodzajach opakowań. W zwykłym papierowym i w formie okrągłego, plastikowego kółka. Ta druga opcja jest zdecydowanie bliższa gumie produkowanej w latach ’90. Hubbę Bubbę można kupić w cenie około 7 złotych – jeśli chodzi o tę zamkniętą w plastikowym opakowaniu. Papierowe opakowanie jest mniejsze, dlatego koszt również jest nieco niższy. Niezależnie jednak od tego możliwość zakupu popularnej Hubby Bubby stacjonarnie i przez Internet jest świetną wiadomością.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój