H&M Club korzyści

Estimated read time 6 min czytania

HM club. Dużo osób o nim słyszało, jednak nie każdy wie jakie korzyści daje członkostwo w nim. HM club to program lojalnościowy dla stałych klientów sklepu, dzięki któremu możemy korzystać z wielu, przygotowanych specjalnie dla nas ofert oraz promocji. W tym artykule znajdą państwo informacje na temat tego jak dołączyć do HM club, jak wygląda logowanie oraz jakie korzyści daje aplikacja HM club. Równocześnie zachęcamy do zapoznania się z programami lojalnościowymi sieci delikatesów jak np. Delikarta czy Carrefour.

H&M club korzyści

Program lojalnościowy HM club, to zdecydowanie dobry wybór, jeśli lubisz kupować ubrania w tym sklepie. Przynależność do programu pozwala na korzystanie z różnych promocji, niedostępnych dla innych, dzięki czemu możesz łatwo oszczędzać na zakupie swoich ulubionych ubrań.

Już na wstępie, za dołączenie do klubu, dostajemy 10% rabatu na następne zakupy, więc nawet jeśli jednorazowo zdarza nam się kupić ubrania w tym sklepie, to warto skorzystać z oferowanej zniżki. Ponadto każdy zakup daje specjalne punkty, wymienialne później na rabaty i zniżki w sklepie.

Punkty można zbierać na różne sposoby, co będzie opisane w osobnym akapicie poniżej.

Wraz z kartką H&M club, zamówienia powyżej 120 zł, zawierają darmową dostawę!

Firma H&M pamięta o swoich klubowiczach, dlatego z okazji zbliżających się urodzin uczestnika, dostanie on specjalną ofertę stworzoną specjalnie dla niego. Jest to niepodważalnie miły gest, dzięki któremu będziemy mogli sobie zafundować prezent.

Warto również pamiętać o programie Conscious, dzięki któremu oprócz kupowania świetnych ubrań, pomagamy dbać o naszą planetę, dzięki noszeniu własnej siatki na zakupy, recyklingowi ubrań oraz kupowaniu odzieży z metką conscious.

Czytaj również  Wizażanka kto to jest?

H&M Club – Jak dołączyć?

Do programu lojalnościowego można dołączyć na dwa sposoby. W zależności od tego, co jest dla nas wygodniejsze, możemy wybrać założenie konta na hm.com lub używając aplikacji w telefonie. W pierwszym wypadku trzeba wejść na stronę, wybrać język polski i kliknąć „zaloguj się” w prawym górnym rogu.

Następnie „dołącz do nas”. Tam należy podać niezbędne informacje, czyli email, hasło, data urodzenia i opcjonalne informacje, za które można dostać dodatkowe punkty. Są to: Imię, nazwisko, płeć oraz kod pocztowy. Nie są to wymagane informacje, dlatego można uniknąć podawania tych danych.

Po zalogowaniu się na stronę będzie można dołączyć do klubu. Rejestracja przez aplikację wygląda podobnie, z tą różnicą, że trzeba najpierw pobrać aplikację na telefon. W zależności od systemu w telefonie, aplikację pobierzemy z app store lub ze sklepu play.

Wystarczy wpisać HM lub HM club i pobrać aplikację. Następnie wprowadzić wszystkie niezbędne dane i gotowe. Wirtualna karta HM club jest już dostępna naszym smartfonie, a wszystkie promocje, przygotowane dla klubowiczów, już nas obowiązują.

Jeśli występuje problem z dołączeniem do klubu, wystarczy poprosić ekspedienta w sklepie. Pomoże nam wówczas i z jego pomocą zdołamy dołączyć do klubu HM.

HM Club – Aplikacja

HM club ma swoją aplikację, dzięki której możemy robić wiele rzeczy, związanych z zakupami właśnie w tym sklepie. Przede wszystkim aplikacja pozwala na przeglądanie produktów, zarówno objętych dodatkową promocją dla klubowiczów, jak i zwykłych – nieprzecenionych.

Wyszukiwanie ubrań, które nam się podobają nie było nigdy takie łatwe. Dzięki nowej opcji, w aplikacji możemy przeszukiwać sklep na podstawie obrazów, zrzutów ekranu czy zdjęć. System sam rozpozna, czy dana odzież jest ze sklepu, znajdzie jego cenę i wszystkie niezbędne informacje.

Czytaj również  Naszyjnik żyletka co oznacza naprawdę?

Aplikacja zapamiętuje nasze wybory, dlatego jeśli w sklepie pojawi się  nowa koszulka, spodnie czy bluza, które będą w naszym stylu – aplikacja będzie nas o tym powiadamiać. Tak samo, jak w przypadku, kiedy będą występowały nowe promocje lub kody rabatowe.

Powiadomienia będą nam mówić o wszystkim ważnym, co dzieje się w sklepie. Logowanie w HM Club jest bardzo łatwe i intuicyjne. Jeśli nie jesteśmy zalogowani, wystarczy podać niezbędne dane, wpisać nasze hasło i gotowe. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna i jeśli jakiś produkt nam się spodoba, możemy dodać go do naszej listy ulubionych, klikając ikonkę serduszka. Tak zapisane produkty będą znajdować się w zakładce „ulubione”.

Warto również pamiętać o możliwości „Skanuj i znajdź”. Dzięki niemu podczas wizyty w sklepie możemy zeskanować metkę, by dowiedzieć się, czy produkt jest w innym rozmiarze lub kolorze. Dzięki temu łatwo dowiesz się wszystkiego o produkcie, nie pytając ekspedienta.

Będąc klubowiczem można zbierać dwa rodzaje punktów, dzięki czemu z pewnością zaoszczędzimy na zakupach. HM club to zdecydowanie jedna z najlepiej ocenianych aplikacji sklepów odzieżowych, a co za tym idzie – ciągle się rozwija.

HM Club – jak zbierać punkty?

Zbieranie punktów członkowskich w HM club jest bardzo łatwe i przystępne. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że nie jest to zwykłe zbieranie punktów, lecz również aktywność recyklingowa i ekologiczna, gdyż HM Club zachęca do zabierania własnej torby na zakupy, za co dostajemy 10 pkt.

Ponadto recykling ubrań również doda punktów do naszej puli, co pozwala na oszczędzanie wraz z dbaniem o środowisko.

Punkty wymieniane są na rabaty. Np. 300 punktów daje bon o wartości 10 zł na następne zakupy. Każda złotówka wydana w sklepie to jeden punkt, co w obliczeniu rocznym z pewnością daje sporo punktów, jeśli lubimy kupować obrania.

Czytaj również  Dlaczego dziecko powinno mieć możliwość uprawiania cybersportu - 5 ważnych powodów

HM club nagradza również swoich klubowiczów za zapraszanie znajomych do pobierania aplikacji i zakładania konta, dzięki czemu można zgarnąć dodatkowe punkty, które przełożą się na rabaty.

HM Club to zdecydowanie jedna z lepszych aplikacji sklepów tzw. „Sieciówek”. Dzięki punktom możemy w łatwy sposób zaoszczędzić pieniądze, pomagając tym samym środowisku. Ponadto program lojalnościowy HM dba o swoich klubowiczów, oferując dodatkowe rabaty urodzinowe, co jest miłym gestem ze strony firmy.

Aplikacja HM Club jest bardzo przystępna, łatwa do ściągnięcia i oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na wygodne przeglądanie, wybieranie i kupienie produktów. Dołączenie do HM Club jest również łatwe, a w razie jakichkolwiek problemów, wystarczy zgłosić się do obsługi sklepu.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój