Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Goodlookin zwrot towaru

Posted by

goodlookin zwrot towaru

Goodlookin to sklep wysyłkowy z odzieżą i butami dla kobiet. Szeroki asortyment sklepu i konkurencyjne ceny zachęcają do realizacji zakupów. Jednak nawet w najlepszych sklepach zdarzy się nam kupić towar, który chcemy zwrócić. Sklep posiada siedzibę w Polsce i to w naszym kraju dokonywane są zwrotu. Cała procedura zwrotów w Goodlookin jest naprawdę prosta. Po wypełnieniu formularza zwrotu należy odesłać paczkę na wskazany adres i gotowe. Sprawdźmy zatem jak zwróć towar w Goodlookin, ile jest na to czasu i kiedy można oczekiwać zwrotu pieniędzy.

Goodlookin polityka zwrotów

Sklep Goodlookin działa wyłącznie wysyłkowo, nie posiada sklepów stacjonarnych co ogranicza a zarazem ułatwia procedury zwrotu.

Jak każdy sklep działający na terenie naszego kraju tak i Goodlookin zobowiązany jest do akceptacji zwrotu towaru o ile ten następuje w ustawowym czasie i nie ma powodów do jego odrzucenia.

Zwracając towar do sklepu odzieżowego mamy sporą pewność, że ze zwrotem nie będzie problemu. Należy jednak pamiętać, że zwracany towar nie może:

 • Być uszkodzony, brudny lub prany;
 • Nosić śladów użytkowania z wyjątkiem śladów związanych z koniecznością przymierzenia towaru;
 • Mieć oderwanej metki,
 • Zawierać braków lub modyfikacji.

Zwrotom nie podlegają zazwyczaj stroje kąpielowe, kosmetyki, bielizna i produkty personalizowane. W przypadku Goodlookin ten problem nie występuje, gdyż tych towarów nie ma w ofercie.

Pamiętaj, że od tego jak dobrze zapakujesz paczkę może zależeć to czy zwrot zostanie uznany. W przypadku uszkodzenia towaru znajdującego się w paczce firma może odrzucić zwrot.

Adres zwrotu Goodlookin

Jak już wspomnieliśmy we wstępie magazyn do zwrotów firmy Goodlookin znajduje się w Polsce więc nie trzeba obawiać się dużych kosztów wysyłki.

Czytaj również  Co to znaczy JD

Po przygotowaniu paczki wyślij ją na adres:

 • GOODLOOKIN
  ENDRJU Andrzej Chmiel
  ul. Czerwonego Kapturka 2
  05-092 Dziekanów Leśny
  tel. 533 553 573

Pamiętaj, żeby w paczce znalazł się formularz zwrotu towaru oraz paragon lub inny dowód zakupu towaru.

Sklep nie akceptuje zwrotów dokonywanych za pobraniem.

Jak zwrócić towar w Goodlookin?

Zwrotu w Goodlookin można dokonać za pośrednictwem wysyłki. Do każdej paczki musi zostać dołączony formularz zwrotu. Jako osoba mająca konto w sklepie możemy skorzystać z kreatora zwrotów, który automatycznie generuje formularz zwrotu i etykietę adresową.

Nie posiadając konta lub chcąc zwrócić towar w inny sposób możemy skorzystać z:

 • Paczkomaty InPost,
 • DHL,
 • DPD,
 • Pocztę Polską,
 • Dowolnego innego kuriera.

Wchodzimy na stronę kuriera, wybieramy rozmiary paczki i wagę a następnie zamawiamy kuriera pod wskazany adres. Możemy również udać się do punktu odbioru paczek i tam nadać przygotowaną paczkę.

Opłata za paczkę zwrotną nie jest zwracana. Dlatego zachęcamy do przejrzenia ofert kurierów i wybrania najtańszej opcji.

Istotna uwaga jest taka, że sklep Goodlookin wymaga poinformowania o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni. Takie oświadczenie należ wysłać w formie elektronicznej lub tradycyjnej na adres:

 • sklep@goodlookin.pl,
 • GOODLOOKIN, ENDRJU Andrzej Chmiel, ul. Czerwonego Kapturka 2, 05-092 Dziekanów Leśny, tel. 533 553 573

Odstąpienie od umowy jest w praktyce tym samym co formularz zwrotu. Jeśli nie chcemy mieć problemów należy taki formularz wysłać na jeden z wyżej wskazanych adresów oraz dołączyć do paczki.

W paczce zwrotnej powinien znajdować się paragon potwierdzający zakup towaru w tym konkretnie sklepie.

Ile czasu na zwrot?

W Polsce konsument ma prawo do odstąpienia od umowy (dokonanie zwrotu) w terminie do 14 dni kalendarzowych. Czas ten może zostać wydłużony w oparciu o wewnętrzny regulamin sklepu, jednak nie może być krótszy.

Czytaj również  Woda destylowana gdzie kupić

Goodlookin akceptuje zwroty dokonane wyłącznie w czasie 14 dni od otrzymania towaru. Do tego czasu wliczane są święta i niedziele co warto mieć na uwadze.

Kiedy otrzymasz zwrot pieniędzy?

Zgodnie z prawem sklep ma obowiązek zwrotu pieniędzy za zwrócony towar w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania paczki ze zwrotem.

Pieniądze zwracana są w taki sam sposób w jaki dokonano zakupu. Wyjątkiem jest sytuacja, w której za towar płacono za pobraniem wtedy pieniądze zwracane są na konto bankowe.

Goodlookin formularz zwrotu

Formularz zwrotu nazywany również formularzem odstąpienia od umowy składa się z jednej kartki A4, której wypełnienie zajmie krótką chwilę.

Do wypełnienie formularz konieczne będzie podanie:

 • Imienia i nazwiska,
 • Adresu,
 • Daty zamówienia,
 • Numeru zamówienia,
 • Nazwy towaru,

Po wypełnieniu formularza należy go dołączyć do paczki, która zostanie wysłana na adres zwrotów.

Goodlookin zwrot towaru bez paragonu

Goodlookin wymaga dołączenia do paczki paragonu lub faktury jako dowodu zakupu. Ma takie prawo, należy jednak pamiętać, że sklep powinien również zaakceptować zwrot dokonany na podstawie:

 • potwierdzenia transakcji z konta bankowego,
 • oświadczenie o zagubieniu paragonu fiskalnego wraz z oświadczeniem dokonania zakupu,
 • zeznania świadków,
 • dokument gwarancji podbity przez sprzedawcę,
 • Informacja o transakcji z maila

Zawsze zalecamy zachować paragon nie ważne co się kupuje, jeśli jednak tego nie zrobiłaś sklep powinien zaakceptować jedną z powyższych opcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *