Gdzie kupić żyletki?

Żyletki do golenia powoli odchodzą do lamusa, gdyż większość osób wybiera maszynki jednorazowe, ale jak się przeliczy wszystko to okazuje się, że żyletki do golenia wychodzą taniej i często zapewniają bardzo dokładne golenie. Naturalnie żyletki, służyły głównie mężczyzną, pamiętam, jak korzystał z nich jeszcze mój dziadek. Obecnie wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie kupić żyletki, a jest to spowodowane tym, że nie są tak widoczne w sklepach. Pomimo spadku popularności żyletek, wciąż jest grono osób, które lubi ten sposób golenia i nie zamieni go na maszynki jednorazowe.

Żyletki służą również do wielu innych celów, wiele osób korzysta z nich w pracach modelarskich czy kosmetycznych.


Gdzie kupić dobre żyletki?

Odpowiedź na pytanie, gdzie kupić dobre żyletki nie jest taka prosta, gdyż istnieje wiele marek sprzedawanych w różnych miejscach. Niektóre firmy uważane są za kultowe inne zaś produkują żyletki słabej jakości. Bez wątpienia jednymi z lepszych firm produkujących żyletki są marki Derby, Gillette czy Timor. Dobra żyletka to taka, która jest ostra i nie ulega szybkiej korozji oraz degradacji a co za tym idzie pozwala na wielokrotne golenie. Jako że żyletki są tanie możesz spokojnie sprawdzić różne firmy i wybrać tą, która będzie ci najlepiej pasować.

Gdzie kupić żyletki?

  • Rossmann
  • Ceneo
  • Dedykowane sklepy internetowe
  • Drogerie stacjonarne
  • Apteki
  • Kioski
  • Sklepy sieciowe jak Żabka czy Lidl

Czy w Rossmanie można kupić żyletki?

Jak widzisz wyżej wymieniliśmy jeden z popularniejszych sklepów, w których można kupić żyletki mowa o Rossmanie. Tak w Rossmanie można kupić, żyletki a wybór jest naprawdę spory, zwłaszcza gdy dokonujemy zakupów w internecie, gdyż Rossman ma również sklep internetowy.

Ile kosztuje żyletka?

Koszt żyletki zależy od producenta, ale nie mówimy tu o dużych kwotach. Podstawowe żyletki mniej znanych firm potrafią kosztować od 50 groszy za 5 sztuk. Podczas gdy droższe zazwyczaj oscylują w okolicach 1zł od sztuki więc jak widzisz, żyletka jest bardzo tanim produktem, nie bez powodu mamy przysłowie „tanie jak żyletki”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *