Gdzie kupić żyletki?

Żyletki do golenia powoli odchodzą do lamusa, gdyż większość osób wybiera maszynki jednorazowe, ale jak się przeliczy wszystko to okazuje się, że żyletki do golenia wychodzą taniej i często zapewniają bardzo dokładne golenie. Naturalnie żyletki, służyły głównie mężczyzną, pamiętam, jak korzystał z nich jeszcze mój dziadek. Obecnie wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie kupić żyletki, a jest to spowodowane tym, że nie są tak widoczne w sklepach. Pomimo spadku popularności żyletek, wciąż jest grono osób, które lubi ten sposób golenia i nie zamieni go na maszynki jednorazowe.

Żyletki służą również do wielu innych celów, wiele osób korzysta z nich w pracach modelarskich czy kosmetycznych.


Gdzie kupić dobre żyletki?

Odpowiedź na pytanie, gdzie kupić dobre żyletki nie jest taka prosta, gdyż istnieje wiele marek sprzedawanych w różnych miejscach. Niektóre firmy uważane są za kultowe inne zaś produkują żyletki słabej jakości. Bez wątpienia jednymi z lepszych firm produkujących żyletki są marki Derby, Gillette czy Timor. Dobra żyletka to taka, która jest ostra i nie ulega szybkiej korozji oraz degradacji a co za tym idzie pozwala na wielokrotne golenie. Jako że żyletki są tanie możesz spokojnie sprawdzić różne firmy i wybrać tą, która będzie ci najlepiej pasować.

Gdzie kupić żyletki?

  • Rossman
  • Ceneo
  • Dedykowane sklepy internetowe
  • Drogerie stacjonarne
  • Apteki
  • Kioski
  • Sklepy sieciowe jak Żabka czy Lidl

Czy w Rossmanie można kupić żyletki?

Jak widzisz wyżej wymieniliśmy jeden z popularniejszych sklepów, w których można kupić żyletki mowa o Rossmanie. Tak w Rossmanie można kupić, żyletki a wybór jest naprawdę spory, zwłaszcza gdy dokonujemy zakupów w internecie, gdyż Rossman ma również sklep internetowy.

Ile kosztuje żyletka?

Koszt żyletki zależy od producenta, ale nie mówimy tu o dużych kwotach. Podstawowe żyletki mniej znanych firm potrafią kosztować od 50 groszy za 5 sztuk. Podczas gdy droższe zazwyczaj oscylują w okolicach 1zł od sztuki więc jak widzisz, żyletka jest bardzo tanim produktem, nie bez powodu mamy przysłowie „tanie jak żyletki”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *