Gdzie kupić tusz do drukarki

Estimated read time 3 min czytania

Tusz do drukarki to po prostu pojemnik z atramentem oraz specjalną elektroniką, umożliwiającą podanie go do głowicy drukarki, dzięki czemu można wdrożyć proces drukowania. Każda drukarka ma swoje indywidualne tusze, choć niektóre marki pozwalają także na używanie zamienników. Gdzie można kupić tusz do drukarki?

Gdzie kupić tusz do drukarki hp i Brother?

Wśród Najpopularniejszych drukarek, wykorzystywanych zarówno w domach, jak i do użytku biznesowego, są urządzenia marek hp i Brother. Tego typu sprzęt jest często wybierany przede wszystkim ze względu na atrakcyjność ceny. Urządzenia wielofunkcyjne znajdziemy już w cenie ok. 200 złotych.

Trzeba jednak liczyć się z koniecznością systematycznej wymiany tuszu. Co więcej, w tych markach raczej nie postawimy na zamiennik i chcąc, aby drukarka działała poprawnie, musimy kupować oryginalne atramenty.

tusz do drukarki gdzie kupic

Poszukując tuszu do drukarki hp, nie trzeba daleko szukać. Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest jednak ustalenie, jaki tusz będzie pasował do danego modelu. Każdy model drukarki hp może operować na konkretnych pojemnikach z tuszem, dlatego trzeba zapoznać się z określonymi wymaganiami danego sprzętu.

Tusze do drukarek hp kupisz w:

 • Media Markt,
 • Media Expert,
 • Lokalne sklepy z tuszami lub wyposażeniem biur,
 • NoeNet,
 • Komputronik.

Tusze do drukarki hp dostępne są nie tylko w oficjalnym sklepie producenta.

Znajdziemy je w sklepach komputerowych, także sieciowych, takich jak Media Markt czy Media Expert. Tusze można oczywiście kupić także w sprzedaży online. Znajdziemy je na sieciowych witrynach wymienionych sklepów, jak również na popularnych portalach aukcyjnych, czy w e-sklepach z akcesoriami do komputerów i drukarek.

Tusze do drukarek Brother kupisz w:

 • Media Expert,
 • NeoNet,
 • Komputronik.

Podobnie jest z tuszem do drukarki Brother. Jest on być może słabiej dostępny w sprzedaży stacjonarnej, niż tusze do drukarek hp, jednak w internecie znajdziemy je bez problemu. Wystarczy zajrzeć na popularne Allegro lub do sklepu internetowego z akcesoriami do drukarek, np. tonerpartner. Cena jednego tuszu zależna jest od jego pojemności oraz od tego, czy jest to tusz czarny, czy kolorowy. Kupując produkty w sieci, należy uwzględnić także koszty dostawy.

Czytaj również  Jak sprawdzić numer telefonu w Orange

Gdzie kupić tusz do drukarki olnine?

Tusze do drukarek są szeroko dostępne w sprzedaży internetowej i nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem określonego modelu. Co więcej, większość stacjonarnych sklepów z akcesoriami komputerowymi oferuje możliwość zamówienia konkretnego tuszu, jeżeli nie ma go aktualnie na stanie.

 • Ceneo,
 • Allegro,
 • dodrukarki.pl,
 • print24.com.pl.

Wiemy już, gdzie kupić tusz do drukarki. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, musimy się upewnić, że wybrany przez nas atrament to model, który faktycznie będzie pasował do danej drukarki. Trzeba sprawdzić nie tylko samą markę danego urządzenia, ale też konkretny rodzaj tuszu,  z którym ten model współpracuje.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój