Gdzie kupić Tatuaże zmywalne

Estimated read time 3 min czytania

Tatuaże zmywalne zapewniają możliwość ozdoby dowolnej części ciała, bez obaw, że dany obrazek pozostanie na naszej skórze na zawsze. Jest to ciekawa opcja na stworzenie stylowego dodatku do kreacji, gdy wybieramy się na jakąś imprezę i chcemy dodać nieco pazura swojej prezencji. Tatuaże zmywalne najbardziej popularne są jednak wśród dzieci, które lubią ozdabiać swoje ciała, dekorując je w najróżniejsze motywy. Gdzie można kupić tatuaże tymczasowe?

Tatuaże zmywalne – dlaczego warto kupić?

Zmywalne tatuaże stanowią kreatywną opcję na ozdobę ciała podczas różnego rodzaju uroczystości. Wybierając odpowiedni motyw, możemy w ciekawy sposób urozmaicić swoją kreację i wyróżnić się z tłumu na imprezie.

Tego typu ozdoba z powodzeniem może zastąpić biżuterię oraz inne dodatki, a szeroki wybór różnorodnych wzorów sprawia, że możemy zaprezentować się naprawdę unikalnie.

Ozdobienie ciała tatuażem zmywalnym jest bardzo proste, zwłaszcza że w ofercie mamy również tatuaże naklejane, które wystarczy przytwierdzić do skóry. Inne rodzaje wymagają delikatnego namoczenia tatuażu, po czym wystarczy zdjąć folię zabezpieczającą, a tatuaż pojawi się na naszej skórze.

Takie produkty świetnie sprawdzają się także wśród dzieci, które bardzo często chcą ozdabiać swoje ręce. Tanie tatuaże zmywalne można usunąć poprzez dokładne umycie skóry. Nieco trwalsze są tatuaże z henny, które zazwyczaj wykonywane są już w specjalnych salonach.

Tatuaże zmywalne – gdzie kupić stacjonarnie?

W latach 90 najpopularniejsze tatuaże zmywalne można było znaleźć w gumach balonowych lub też jako dodatek do różnego rodzaju czasopism dla młodzieży.

Teraz w taki sposób tatuaże kupuje się już rzadziej, aczkolwiek wciąż pojawiają się w niektórych gazetkach.

Jeżeli interesuje nas zakup tatuażu zmywalnego dla dzieci, najlepiej odwiedzić sklep z zabawkami, taki jak Smyk.

Nieco poważniejsze wzory, które wykorzystać mogą osoby dorosłe, pojawiają się w sklepach wielobranżowych, takich jak Empik oraz w różnych punktach z ciekawymi gadżetami.

Czytaj również  Zara karta podarunkowa

Tatuaże zmywalne z henny wymagają odpowiedniego sprzętu i umiejętności, dlatego wykonywane są w określonych salonach.

Tatuaże zmywalne – gdzie kupić przez internet?

W sieci znajdziemy całe mnóstwo wzorów tatuaży zmywalnych, które pojawiają się na serwisie Allegro czy wyszukiwarce ofert Ceneo. Warto odwiedzić także witryny, takie jak tattoland czy fotobloki, które w swoim asortymencie także mają ciekawe wzory takich tatuaży.

  • tatuazezmywalne.pl
  • tattooland.pl
  • fotobloki.pl

Oczywiście produkty dla dzieci stanowią część oferty różnych sklepów z akcesoriami dla najmłodszych online. Cena tatuażu zmywalnego może się różnić w zależności od jego rozmiarów oraz samego wzoru. Zazwyczaj jest to koszt od kilku do kilkunastu złotych.

Tatuaże zmywalne dla dorosłych stanowią bardzo ciekawą opcję na stworzenie unikalnej dekoracji do kreacji wyjściowej. Wiedząc, gdzie kupić tatuaże tymczasowe, mamy szansę znaleźć dla siebie ciekawy motyw, który doda nieco animuszu naszej prezencji. Tatuaże zmywalne dostępne są również we wzorach, które na pewno spodobają się dzieciom.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój