Gdzie kupić kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki ze stali chirurgicznej są bardzo popularne już od co najmniej kilku sezonów. Występują w różnych formach, zarówno wiszących, jak i klasycznych, tak zwanych wkrętów. Kolczyki ze stali chirurgicznej są dostępne w stacjonarnych sklepach z biżuterią oraz tych funkcjonujących w Internecie.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim wytrzymałość materiału na działanie wilgoci, nie zmieniają koloru, nie śniedzieją i nie uczulają. Wyglądem przypominają złoto lub srebro, różnią się przede wszystkim ceną, są po prostu tańsze.

Kolczyki ze stali chirurgicznej warto mieć w swojej szkatułce z biżuterią, można je nosić na co dzień oraz na wielkie wyjścia. Oczywiście w zależności od modelu – w ofertach sklepów znajdują się skromne i bogato zdobione, wszystko jest kwestią upodobań.

Kto powinien kupić kolczyki ze stali chirurgicznej?

Kolczyki ze stali chirurgicznej powinna kupić każda kobieta lubiąca tego rodzaju biżuterię. Choćby ze względu na wyjątkowej jakości materiał, z którego są wykonane. Niemal pewne jest to, że nie wyjdą one z mody, skoro od wielu lat pozostają na topie.

Kolczykami ze stali chirurgicznej można z powodzeniem podkreślić każdą stylizację, zarówno tę codzienną, jak i na ważniejsze i bardziej formalne wyjścia.

W pierwszym przypadku bardziej pasują kolczyki zapinane na sztyft, raczej minimalistyczne. Natomiast planując wyjście dobrze jest zwrócić uwagę na bogatsze wersje kolczyków ze stali chirurgicznej.

gdzie kupic kolczyki ze stali nierdzewnej

Gdzie kupić kolczyki ze stali chirurgicznej stacjonarnie?

Z uwagi na niesłabnącą modę na kolczyki ze stali chirurgicznej, można je kupić między innymi stacjonarnie. Funkcjonuje wiele sklepów  biżuterią, w których dostępnych jest wiele ciekawych modeli.

  • Apart
  • W.Kruk
  • Studia tatuażu
  • U kosmetyczki

Ceny wahają się zazwyczaj od około 12 złotych za zwykłe, zapinane na sztyft kolczyki, do nawet 50-60 złotych. Górna granica dotyczy modeli z dodatkowymi ozdobami, na przykład cyrkoniami, kryształkami.

Wybór jest naprawdę duży, dlatego odwiedzając sklepy stacjonarne z biżuterią potrzebny jest wolny czas.

Zwłaszcza w sytuacji, gdy wymagania nie są z góry określone. Kolczyki ze stali chirurgicznej mogą nosić również dziewczynki, z uwagi na antyalergiczny materiał jest to całkowicie bezpieczne.

Gdzie kupić kolczyki ze stali chirurgicznej przez Internet?

Kolczyki ze stali chirurgicznej można kupić nie wychodząc z domu – przez Internet. Biżuterię tego rodzaju oferuje wiele sklepów działających w sieci, prowadzących sprzedaż wysyłkową. Wystarczy odwiedzić strony:

  1. Blueberry.pl,
  2. Gal-art.pl,
  3. Biżuteria-eshop.pl,
  4. Vezzi.pl

Ceny są oczywiście różne, ponieważ każdy model ma inną. Jednak najważniejsze jest to, że szeroki wybór umożliwia dopasowanie kolczyków do każdej okazji. Dopiero po ich założeniu stylizacja jest kompletna i zdecydowanie bardziej efektowna. Odpowiednio dobrane kolczyki rozświetlają twarz i niekiedy wysmuklają, dodają szyku i elegancji. Najpopularniejszymi motywami stacjonarnie i przez Internet są zdecydowanie serduszka, kwiatki, znak nieskończoności, czy podobizny zwierzątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *