Gdzie kupić karton na paczkę?

Wysyłanie paczek to coraz częstszy element naszej codzienności. Z roku na rok rośnie popularność wszelkiego rodzaju usług online. Znane portale sprzedażowe zachęcają do sprzedaży różnego rodzaju towarów. Aby artykuły były dobrze zapakowane i w sposób nienaruszony trafiły do odbiorcy muszą być dobrze zapakowane. W czasach Internetu i rosnącej popularności sprzedaży wysyłkowej ciężko wyobrazić sobie transakcje bez łatwych do złożenia kartonów na paczkę. Wiele firm zajmujących się sprzedażą stawia na kolorowe, oryginalne opakowania, nierzadko opatrzone logo ich sklepu. Podstawową rolą kartonu jest ochrona produktów podczas transportu, ale równie ważne są jego właściwości reklamowe. Gdzie kupić karton na paczkę?

Gdzie kupić karton na paczkę stacjonarnie?

Otworzenie sklepu wysyłkowego nie jest skomplikowaną czynnością i coraz więcej osób szuka sobie miejsca na rynku w takiej właśnie branży. Dla wielu, prawdziwą zmorą jest pakowanie towarów. Zakup odpowiedniego kartonu na paczkę z pewnością ułatwia życie wielu przedsiębiorcom.

Kartony można kupić w oddziałach Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Pudełka w najróżniejszych rozmiarach, proste do złożenia, a dodatkowo odpowiednie wymiarowo do cieszących się coraz większą popularnością paczkomatów można zakupić także w wielu marketach budowlanych.

  • Poczta Polska
  • Sklepy papiernicze
  • Castorama
  • Ikea
  • Empik
  • Inpost

Chcąc zapewnić należytą ochronę transportowanym artykułom dobrze jest wypełnić paczkę czymś, co dodatkowo zabezpieczy przesyłane produkty. Takim popularnym wypełniaczem może być folia bąbelkowa, kawałki styropianu, czy pianka polietylowa. Chcąc dbać o środowisko naturalne warto do pudełka wsadzić po prostu papier makulaturowy.

Gdzie kupić karton do paczki przez Internet?

Istnieje wiele sklepów Internetowych oferujących w swoim asortymencie kartony na paczki. Część z nich zachęca do personalizowania opakowań. Oznacza to, że firma może zamieścić na paczce swoje logo bądź symbole, które ją identyfikują.


Wybierając kartony do paczek przez Internet zwróć uwagę na oznaczenia. Te, sygnowane symbolem gabarytów: A, B lub C będą odpowiednie do skrytek paczkomatowych.

Gdzie kupić duży karton na paczkę?

Kartony przeznaczone do transportu bądź przesyłki dużych gabarytów, można zakupić zarówno stacjonarnie, jak i w wielu sklepach internetowych. Ważne jest zwrócenie uwagi na oznaczenia oraz na wytrzymałość materiału, z którego wykonane jest opakowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *