Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Gdzie kupić Jelly Fruit

Posted by

jelly fruits gdzie kupic

Jelly Fruit to deser owocowy, który swoją popularność wziął z TikToka. Są to deserki, charakteryzujące się konsystencją galaretki, wykonane w kształcie owoców. Jelly Fruit dostępne są w różnych smakach, i zawierają między innymi „nata de coco”, czyli wywodzącą się z Filipin galaretkę kokosową.

Jelly Fruit – dlaczego warto kupić?

Jelly Fruit to owocowe galaretki, które wykonywane są na bazie galaretki koksowej, pochodzącej z Filipin. Galaretka ta uzyskiwana jest w procesie fermentacji bogatej w minerały i witaminy wody kokosowej. Połączona z sokami o smaku innych owoców, tworzy przepyszny deser.

Jednak to nie tylko wykorzystanie „nata de coco” przyczyniło się do popularności produktu, a raczej forma, w jakiej jelly fruits są dostępne.

Strzelające w buzi galaretki, soczki, bądź paski o orzeźwiającym, owocowym smaku to świetna przekąska dla młodszych i starszych.

Choć deser ten swoją popularność zawdzięcza internetowemu portalowi TikTok, coraz bardziej popularny staje się na świecie, w tym także w Polsce. Z tego względu coraz więcej osób zastanawia się, gdzie można kupić Jelly Fruits.

gdzie kupic jelly fruit

Jelly Fruit – gdzie kupić stacjonarnie?

Galaretki Jelly Fruit nie są jeszcze w naszym kraju na tyle popularne, aby można je było kupić w pierwszym lepszym sklepie spożywczym. Jeżeli zależy nam na stacjonarnym zakupie produktu, najlepiej odwiedzić sklepy, oferujące żywność importowaną.

W galeriach handlowych często znaleźć można punkty, oferujące słodycze i inne produkty z różnych krajów świata, być może tam natrafimy także na Jelly Fruit.

  • Sklepy ze słodyczami z całego świata.

Inną opcją stacjonarnego zakupu galaretek, jest poszukiwanie okazji w popularnych sieciach marketów, takich jak Lidl, Tesco czy Carrefour – są to dyskonty, które często również oferują produkty popularne w innych częściach Kuli Ziemskiej. Jednak Jelly Fruit nie są tam w sprzedaży regularnej.

Jelly Fruit – gdzie kupić przez internet?

Zakup galaretek Jelly Fruit online będzie zapewne łatwiejszy. Oferty produktu pojawiają się bowiem na portalach aukcyjnych, takich jak Allegro, czy też na wyszukiwarkach ofert, między innymi portalu Ceneo.

Czytaj również  Jak budować poczucie własnej wartości?

Oczywiście Jelly Fruit znajdziemy także w różnych sklepach internetowych, zajmujących się sprzedażą słodyczy oraz innych artykułów spożywczych. Koszt opakowania Jelly Fruit, w zależności od wagi oraz postaci produktu, wynosi od ok. 10 do ok. 15 złotych. Kupując online, należy wziąć pod uwagę także koszty dostawy.

Jelly Fruit to popularne galaretki, które stały się rozpoznawalne, dzięki portalowi TikTok. Te ciekawe słodycze charakteryzują się tym, że wykonane są na bazie galaretki „nata de coco”, pochodzącej z Filipin.

  • Ceneo
  • Allegro

Składnik ten, połączony z sokiem z innych, orzeźwiających owoców, tworzy bardzo ciekawy przysmak, który spodobał się wielu miłośnikom słodkości.

Gdzie kupić jelly fruits candy? W Polsce w dalszym ciągu trudno je znaleźć w sprzedaży stacjonarnej, choć mogą pojawić się w marketach dyskontowych lub sklepach, oferujących przysmaki z różnych krajów świata.

Więcej ofert galaretek jelly fruit dostępnych jest online, a więc nie powinno być problemu ze znalezieniem dobrej okazji ich zakupu w sieci. Sprawdź również gdzie kupić Capri Sun.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *