Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Gdzie kupić gaz pieprzowy

Posted by

gdzie kupić gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy to jeden z częściej stosowanych środków obrony osobistej. Jego niewątpliwą zaletą jest to, iż nie jest potrzebne żadne pozwolenie zarówno na jego zakup jak też na jego ewentualne zastosowanie w obronie własnej.

Jednak aby mieć pewność nabycia odpowiedniego produktu, warto sprawdzić gdzie kupić gaz pieprzowy najlepszej jakości. Tylko właściwie wybrany produkt daje pewność tego, że w razie konieczności jego zastosowania pomoże obronić się i być może uratować życie.

Gaz pieprzowy

Bardzo często gaz pieprzowy zamiennie nazywany jest gazem łzawiącym. Jego skład sprawia bowiem, że osoba atakująca jeśli zostanie wobec niej zastosowany zacznie łzawić i tym samym odstąpi od dalszego ataku.

Bardzo często polecany jest przede wszystkim kobietom, ze względu na niewielkie wymiary pojemników z gazem. Jak sama nazwa pozwala się domyślić, gaz pieprzowych sprzedawany jest głównie w pojemnikach pod ciśnieniem, które w czasie życia rozpylają chmurę gazu.


Można również znaleźć wersje, w których gaz występuje w postaci żelu, co sprawia że o wiele precyzyjniej trafić w napastnika, a ponadto nie naraża osoby stosującej gaz na przypadkowe skutki jego zastosowania ze względu na podmuchy wiatru.

Gdzie można kupić gaz pieprzowy stacjonarnie?

Zakup dobrego gazu pieprzowego daje gwarancję pewność efektu w przypadku jego zastosowania.

Wiedząc ile kosztuje gaz pieprzowy w różnych miejscach można znaleźć najkorzystniejszą dla kupującego opcje finansową. Nie można zapominać o tym, iż gaz dostępny jest w pojemnikach o różnej wielkości, ponadto produkuje go bardzo wiele firm, co także przyczynia się do różnic w ich cenie.

 • Sklepy ze sprzętem militarnym/do samoobrony
 • Sklepy z gadżetami szpiegowskimi
 • Sklepy detektywistyczne typu Spy Shop
 • Militaria
Czytaj również  Karta dużej rodziny Lidl – korzyści

Jest wiele miejsc, gdzie można kupić gaz pieprzowy stacjonarnie, najlepszym wyborem są jednak miejsca specjalizujące  się w sprzedaży tego typu produktów.

Są to przede wszystkim miejsca z artykułami do obrony własnej czy bronią. Wiedząc, gdzie można kupić gaz łzawiący bez problemu można dokonać najlepszego wyboru.

Gdzie kupić gaz pieprzowy przez Internet?

Jeśli w najbliższej okolicy nie ma sklepu stacjonarnego, oferującego tego typu produkty, bez większych problemów można znaleźć je w Internecie.

Zakup online jest łatwy, z każdym rokiem bowiem przybywa miejsc, które oferują możliwość kupna takich artykułów. Wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, gdzie kupić gaz pieprzowy przez Internet, aby nie tylko mieć pewność zakupu produktu najwyższej jakości ale również aby mieć możliwość zapłaty jak najmniej. Gaz pieprzowy online kupisz na:

 • Ceneo
 • Allegro
 • Olx
 • Bron.pl
 • Combat.pl
 • Kolba.pl

Najlepiej wybrać sklepy specjalizujące się w takich produktach, dzięki czemu można mieć pewność znacznie lepszego wyboru jak również atrakcyjniejszych cen.

Ile kosztuje gaz pieprzowy?

Ceny gazu pieprzowego są zróżnicowane, uzależnione przede wszystkim od jego pojemności.

Im większa pojemność, tym wyższa cena, jednak zakup gazu w pojemnikach większej pojemności jest często korzystny ze względów finansowych. Na takie rozwiązania decydują się ci, którzy z gazu pieprzowego korzystają na co dzień, na przykład pracownicy firm ochroniarskich.

 • Standardowa cena gazu pieprzowego 50 Ml to od 20 do 40 zł
 • Gaz żelowy może kosztować około 300 zł

Ponadto cena uzależniona jest również od tego jaka firma jest producentem, te najbardziej znane zazwyczaj cenią swoje artykuły więcej niż inne. W przypadku zakupów online ceny mogą być znacznie niższe, co cieszy poszukujących takich produktów klientów.

Gaz pieprzowy jest dobrym sposobem na zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa. Nieduże ich opakowania bez problemu mogą zmieścić się nawet w najmniejszej damskiej torebce. Wiele kobiet przyznaje, że sam fakt posiadania gazu pieprzowego daje im znacznie większą pewność siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *