Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Gdzie kupić folię bąbelkową

Posted by

Gdzie kupić folię bąbelkową

Pakowanie drobnych delikatnych przedmiotów do wysyłki to nie lada wyzwanie. Zadbać musisz nie tylko o odpowiednie opakowanie, czy pudełko, ale także, niezwykle ważne jest właściwe zabezpieczenie tego, co jest wewnątrz. Folia bąbelkowa, zwana również folią pęcherzykową od lat idealnie sprawdza się jako doskonały materiał ochronny. Wynaleziona przez amerykańskich inżynierów – Alfreda Fieldinga i Marca Chavanessa na dobre zagościła na rynku jako praktyczny wypełniacz wysyłanych paczek. Z tego artykułu dowiesz się gdzie kupić folię bąbelkową blisko siebie i przez internet oraz z jakim kosztem należy się liczyć.

Dlaczego warto kupić folię bąbelkową?

Folia bąbelkowa to sprężysty, plastikowy materiał. Na całej swojej powierzchni pokryty jest niewielkimi pęcherzykami wypełnionymi powietrzem. Cechuje się elastycznością i miękkością, dzięki czemu z powodzeniem dopasowuje się do każdej powierzchni.

To najczęściej wykorzystywany ochraniacz przed uszkodzeniami, drganiami czy upadkiem produktów na przykład podczas transportu. Popularność tego produktu wynika również z faktu, że w bardzo dobry sposób chroni on artykuły przed kurzem i wilgocią.


Oprócz tego popularnego zastosowania, folię bąbelkową stosuje się również do termoizolacji ścian oraz dachów. Wynika to z faktu, iż folia bąbelkowa wchodząca w skład warstwy izolacyjnej powoduje, że nie pochłania ona energii.

Do czego jeszcze można wykorzystać folię bąbelkową? To nieoceniony materiał w czasie zimowych mrozów. Nierzadko jest ona stosowana jako izolator termiczny dla roślin, które w ogrodach muszą przetrwać trudne zimowe warunki atmosferyczne. Dzięki folii bąbelkowej wrażliwe rośliny w ogrodach, czy na balkonach w komfortowych warunkach przetrwają zimową aurę.

Gdzie kupić folię bąbelkową stacjonarnie ?

Folię bąbelkową można kupić zarówno w stacjonarnych sklepach, jak i przez Internet. Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnych zakupów, folię bąbelkową bez trudu znajdziesz w sklepach, czy hurtowniach specjalizujących się w dystrybucji tego rodzaju materiałów.

  • Poczta Polska
  • Leroy Merlin
  • Castorama
  • Ikea
Czytaj również  Pytania do butelki – Mocne +18 – śmieszne i ciekawe

W każdym mieście jest wiele sklepów stacjonarnych, w których można zakupić różnego rodzaju opakowania i wszelkie akcesoria wspomagające wysyłki paczek, w tym folię bąbelkową. Bez trudu znajdziesz ją również w marketach budowlanych. Pamiętać należy, że produkt ten sprzedawany jest w rolkach więc warto wziąć pod uwagę jej niemałe gabaryty podczas zakupów.

Gdzie kupić folię bąbelkową przez Internet?

Sklepy Internetowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Ten sposób zakupu i dostawy towarów wydaje się najbardziej praktyczny i wygodny. W dzisiejszych czasach, przez Internet można kupić w zasadzie wszystko.

Dlatego, jeśli nie masz ochoty wychodzić z domu i poszukiwać folii bąbelkowej w sklepach stacjonarnych, wystarczy kilka kliknięć i znajdziesz kilkadziesiąt miejsc, gdzie w krótkim czasie zamówisz poszukiwany produkt. Jednym z miejsc, w którym szybko i sprawnie kupisz folię bąbelkową jest:

  • esklep.poczta-polska.pl
  • https://kartony24.eu/
  • https://opakowania24.eu/

Ile kosztuje folia bąbelkowa?

Cena folii bąbelkowa uzależniona jest od wymiarów rolki, na której jest umieszczona. Podczas zakupu, warto zwrócić uwagę wytrzymałość materiału, a także przeznaczenie folii. Folia wyposażona w duże pęcherze z powietrze najodpowiedniejsza jest do owijania przedmiotów o dużych gabarytach, zaś bąbelki mniejszych rozmiarów, ok. 10 mm, pokrywają folię uniwersalną, która z powodzeniem nadawać się będzie zarówno do pakowania towarów zarówno małych, jak i większych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *