Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Floryday opinie

Posted by

floryday opinie

Chcesz kupić fajne ubrania w korzystnej cenie, ale sklep jest mało znany i wydaje Ci się podejrzany? Jeśli już na wstępie masz takie spostrzeżenia to zawsze warto sprawdzić jakie są o nim opinie. W tym artykule sprawdzimy opinie o Floryday. Przyjrzymy się dokładnie działalności firmy i wyrazimy opinie na temat uczciwości tego sklepy.

Floryday przemyślana opinia

Zapoznanie z takimi sklepami jak Floryday należy rozpocząć od weryfikacji danych umieszczonych na stronie. W lewym górnym rogu strony, możemy zobaczyć, że strona jest tłumaczona na kilkadziesiąt języków. Każda wersja językowa umieszczona jest na jednej domenie .com, podczas gdy poważne sklepy internetowe dostosowują domenę do kraju, w którym sprzedają np. .de czy .pl. Jednak na ten moment można uznać, że jest to zrobione z oszczędności i jeszcze można powstrzymać się z opinią.

Kolejnym krokiem, który robimy chcąc wyrobić sobie opinie o Floryday jest sprawdzenie poszczególnych produktów. Każdy z nich ma licznik sprzedanych sztuk i dziwnym trafem wiele z nich ma bardzo podobną liczbę sprzedanych egzemplarzy:

  • 1968
  • 1965
  • 1806
  • 1755

Ciekawym jest to, że Kurtka Marynarska sprzedaje się niemal identycznie jak Baleriny na niskim obcasie. Nawet jeśli uznamy to za zbieg okoliczności to, jest on bardzo dziwny.

Kolejny elementem mogącym wpłynąć na opinię na temat sklepu Floryday jest średnia ocen produktów, która w zdecydowanej większości zaczyna się na 4.8 i dobija do 5.

W opiniach widać błędy wynikające z automatycznego tłumaczenia, które nie przystają profesjonalnemu sklepowi.

opinie floryday

Jednak ciekawie dopiero zaczyna się robić.

Opinia o Floryday na podstawie liczb

Wiemy, że sklep nie narzeka na sprzedaż, w końcu produktów jest masa a ogromna ich część sprzedawana jest w tysiącach. Zatem zapewne media społecznościowe strony są bardzo aktywne. Jak się okazuje nie do końca…

Czytaj również  Ile kosztują V dolce w Fortnite?

Facabook Floryday ma 2,351,699 użytkowników, którzy lubią tę markę a pod przeciętnym postem liczba polubieni wynosi 100-200, a często jest nawet poniżej tych liczb. Oznacza to, że jedna osoba z 21 tysiąca zostawię polubienie, tak złych wskaźników nie ma chyba żaden biznes. Na niekorzyści marki wpływa fakt, że te polubienia się powtarzają. Równocześnie sekcja komentarzy praktycznie nie istnieje.

W takim razie może Instagram wygląda lepiej? Sytuacja wygląda bardzo podobnie, co prawda liczba obserwujących jest niższa, bo wynosi 780 tys., ale to wciąż masa ludzi, a posty mają tylko 200 polubień.

Ta weryfikacja wypadła bardzo negatywnie, na tym etapie mamy już swoją opinie na temat Floryday, ale cała prawda o sklepie widoczna jest po wejściu w politykę prywatności i warunki umowy.

Floryday opinia o rzetelności sklepu

Najważniejsze informacje o sklepie znajdują się w stopce strony. Znajduje się tam kilka zakładek, które warto przeczytać. Na stronie „O nas” dowiadujemy się, że firma zarejestrowana jest w Hongkongu.

Przechodząc do warunków umowy dowiadujemy się jaka firma stoi za sklepem Floryday, jest to ZC HOLDING (HK) LIMITED. Wpisując nazwę firmy do wyszukiwarki dostaniemy informację, że zajmuje się ona tworzeniem aplikacji. Ta sama firma odpowiedzialna jest za bliźniaczą stronę VeryVoga o równie negatywnych opiniach.

Jeśli wciąż masz nie przekonaliśmy Cię do tego, że z tą firmą jest coś nie tak to spój na poniższe obrazy:

Jeden z nich pochodzi z AliExpress a drugi ze strony Floryday. Dokładnie tak, sporo produktów sprzedawanych za pośrednictwem Floryday to niskiej jakości chińskie ubrania dostępne na największym portalu sprzedażowym w Azji.

Floryday opinie klientów

Szukając opinii o Floryday można natrafić na wiele negatywnych komentarzy, które pod żadnym pozorem nie przypominają zachwytów widocznych na stronie. Taka rozbieżność w opiniach nie może być przypadkowa, ktoś tu gra nieczysto i raczej nie są to klienci piszący negatywnie opinie.

  • Wśród negatywnych recenzji najczęściej pojawiającymi się zarzutami są:
  • Niska jakość sprzedawanych produktów
  • Produkty nie przypominające tego co jest widoczne na zdjęciach
  • Długi czas wysyłki
  • Problemy ze zwrotem pieniędzy.
Czytaj również  Karob gdzie kupić

Fakty mówią jednoznacznie, Floryday nie jest sklepem godnym zaufania, nie zachęcamy do robienia w nim zakupów. Pojawiają się również zarzuty wobec problemów ze zwrotem pieniędzy, jednak tego nie jesteśmy w stanie zweryfikować. Z chęcią poznamy Twoją opinię na temat Floryday i jakości oferowanych przez nich produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *