Energetyk Dzik gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Napój energetyczny Dzik to jeden z popularnych energetyków, wzbogaconych o kofeinę, którego zadaniem jest pobudzenie i dodanie chęci do działania. Marka, produkująca napój powstała w 2013 roku, a pomysł na tworzenie tego typu produktów wziął się z zamiłowania do treningu i wiedzy, w jak dużym stopniu energetyki czasem pomagają osiągnąć określone cele fizyczne. Gdzie można kupić energetyk Dzik zero kalorii?

Energetyk Dzik – dlaczego warto kupić?

Napój energetyczny Dzik sprzedawany jest w puszkach o pojemności 500 ml.

Produkt charakteryzuje się tym, że nie zawiera cukru, a w jednej puszce znajduje się aż 200 mg kofeiny. Co więcej, producent wzbogacił napój witaminami z grupy B, a dokładniej B2, B3, B6 i B12.

Witaminy te oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy, pomagają przywrócić skupienie i koncentrację, a jednocześnie redukują uczucie zmęczenia. To między innymi dzięki nim napój energetyczny Dzik tak świetnie sprawdza się przed treningiem.

Energetyki to popularne napoje, zawierające kofeinę. Najczęściej stosowane są właśnie przez sportowców, jako paliwo przedtreningowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnęły po niego także inne osoby.

Wysoka zawartość kofeiny sprawia, że Dzik stanowi świetną alternatywę dla kawy i z powodzeniem pobudzi np. w pracy po nieprzespanej nocy.

dzik energetyk gdzie kupic

Energetyk Dzik – gdzie kupić stacjonarnie?

Energetyk Dzik nie jest być może tak popularny, jak inne, bardziej komercyjne marki, ale też nie jest jeszcze tak długo na rynku.

  • LIDL
  • Dino
  • Kaufland

Mimo tego dobra cena, ciekawy smak, zawartość witamin oraz brak cukru sprawiają, że kiedy pojawia się na sklepowych półkach, wiele osób chętnie na niego stawia. Energetyk Dzik rzadko znajduje się w asortymencie małych, osiedlowych sklepików.

Znacznie łatwiej będzie kupić go w markecie, takim jak Lidl, Kaufland czy Dino. Są to miejsca, które częściej oferują produkty mniej znane w dobrej cenie.

Czytaj również  Pancetta gdzie kupić

Energetyk Dzik – gdzie kupić przez internet?

Internet to skarbnica ofert, z których można wybierać najatrakcyjniejsze. Dotyczy to także napoju energetycznego Dzik, który pojawił się w wielu sklepach spożywczych online. Znajdziemy go oczywiście w asortymencie sieciowych portali, wspomnianych w powyższym akapicie marketów, ale nie tylko.

  • wkdzi.pl – strona producenta
  • Ceneo
  • Allegro

Wiele propozycji pojawia się na wyszukiwarkach ofert, takich jak Ceneo, czy też na portalu aukcyjnym Allegro. W internecie łatwiej nam będzie kupić większe ilości produktu, na przykład opakowania, zawierające 6 czy nawet 24 puszki napoju. Cena jednej puszki to koszt około 5-6 zł.

Napój energetyczny Dzik wciąż zdobywa popularność. Jest to produkt, który świetnie sprawdzi się przed treningiem. Dzięki zawartości kofeiny doskonale pobudzi, a zawarte w nim witaminy pomogą zwiększyć koncentrację, co może wpłynąć na efektywność ćwiczeń.

Gdzie kupić energetyk Dzik? Produkt dostępny jest dość często w dyskontowych marketach, choć bez problemu znajdziemy go także w sklepach online. Energetyk Dzik to dobra alternatywa dla innych napojów energetycznych, zawierających duże ilości cukru.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój