Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Duplikat karty SIM Heyah

Posted by

duplikat karty sim heyah

Potrzebujesz wyrobić duplikat karty SIM w Heyah? W tym artykule dokładnie tłumaczymy co musisz zrobić, aby wymienić kartę SIM w Heyah i ile będzie Cię to kosztować. Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć wymienić kartę SIM a do najpopularniejszych należą uszkodzenia mechaniczne, zgubienie karty czy jej kradzież. Jednak obecne karty SIM zastępowane są przez mniejsze formaty i niektórzy operatorzy mogą wymagać wymiany karty do prawidłowego działania wszystkich usług. Sprawdźmy zatem co musisz zrobić, aby uzyskać duplikaty karty SIM Heyah i ile kosztuje jej wymiana.

Duplikat karty SIM w Heyah

Heyah podobnie jaki inni operatorzy pozwala wymienić kartę SIM niezależnie od powodu jaki nami kieruje. Uzyskanie duplikatu może być bezpłatne, ale dotyczy to tylko szczególnych wypadków. W celu wymiany karty SIM będziemy zmuszeni do odwiedzenia salonu T-Mobile. Sieć Heyah podlega pod T-Mobile i to właśnie w salonach tej sieci możemy uzyskać duplikat karty.

Zabierz ze sobą dowód osobisty oraz kod PUK, nie musisz mieć ze sobą karty SIM, którą chcesz wymienić. Pracownik w salonie wymieni Ci kartę od ręki, cała procedura trwa kilka minut.

Ten standardowy sposób wykorzystywany jest we wszystkich sieciach, ale Heyah pozwala również na samodzielną wymianę karty co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Samodzielna wymiana karty SIM Heyah

W celu samodzielnej wymiany karty SIM Heyah należy kupić starter Heyah za 5 zł w dowolnym punkcie sprzedającym karty. Jednak w tym wypadku nie należy rejestrować startera, wymiana karty następuje po wysłaniu specjalnego SMSa, szczegóły w poniższej instrukcji:

  1. Zakup starter Heyah za 5zł
  2. Z obecnie posiadanej karty SIM wyślij SMS z kodem PUK aktualnej karty oraz numer telefonu nowej karty i jej kod PUK przykład: 12345678, 888002222, 87654321
  3. SMS należy wysłać pod numer 4387
  4. Potwierdzenie zrealizowania wymiany numeru na nową kartę SIM przyjdzie w wiadomości SMS
  5. Włóż nową kartę do telefonu
Czytaj również  Jak usunąć znajomego z FB

Samodzielna wymiana karty SIM Heyah pozwala zachować aktualny numer telefonu, ale trzeba pamiętać o zgraniu wszystkich informacji z karty sim do pamięci telefonu w innym wypadku te przepadną.

Stara karta jest dezaktywowana, a wyżej opisana procedura jest niemożliwa, jeżeli:

  • Twoja karta SIM jest nieaktywna
  • Twoja karta SIM jest zablokowana
  • Twoje dane nie są zgodne z danymi osoby zarejestrowanej w Heyah
  • Z numeru telefonu, którego dotyczy wymiana karty SIM nie wykonano przynajmniej 1 połączenia.

Wymiana karty SIM Heyah przez formularz

Jeżeli nie możesz udać się do salonu to możesz skorzystać z internetowej lub listownej wymiany karty SIM za pomocą specjalnego formularza. Dokument do wymiany karty SIM znajdziesz do pobrania poniżej:

Duplikat SIM Heyah

Ile kosztuje wymiana karty SIM Heyah?

Wymiana karty SIM w Heyah uzależniona jest od cennika Twojej taryfy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *