Duka karta podarunkowa

Obecnie obdarowywanie kartami podarunkowymi zamiast innych prezentów staje się coraz bardziej popularne. Daje to możliwość zakupu najlepiej dopasowanych produktów, co na pewno ucieszy obdarowaną osobę. Oferowana przez Duka karta podarunkowa z powodzeniem może zastąpić prezent lub też może być wykorzystana jako ciekawy dodatek do niego. Oferowany przez Duka bon prezentowy daje możliwość kupna najbardziej interesujących produktów i dopasowanych do gustu czy oczekiwań osoby, która będzie z karty korzystać. Karta może być nabyta jako karta wirtualna lub w formie karty fizycznej. Wszystko zależy wyłącznie od oczekiwań kupującej osoby.

Duka karta podarunkowa

Karta podarunkowa do sklepów Duka może być wykorzystana do zakupów do momentu, w którym środki na karcie się nie skończą. Kwota, jaką może być zasilona karta zależy od sposobu w jaki ma być dostarczona. Maksymalny limit na karcie wynosi 5 tysięcy złotych.

Wykorzystać ją można do zakupów w sklepach Duka, oferującym wysokiej jakości artykuły dla domu. Duża różnorodność produktów sprawia, że każdy na pewno znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, co spełni jego oczekiwania jako prezent.

Duka karta podarunkowa online

Duka karta podarunkowa online daje wiele możliwości. Można ją wykorzystać nie tylko w sklepie internetowym, ale również w salonach stacjonarnych, których listę można znaleźć na stronie internetowej Duka.

Dzięki temu liczba możliwości wykorzystania karty podarunkowej znacznie się rozszerza. Duka karta podarunkowa nie ma ograniczeń jak chodzi o wybór produktów z aktualnej oferty sklepu, za wszystko można przy jej pomocy zapłacić. Z karty można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania przypisanego do niej salda.

Wysokość salda bez trudu można sprawdzić na stronie internetowej.

Duka karta podarunkowa jak sprawdzić saldo i gdzie kupić?

Duka bon prezentowy można kupić online. Klienci mają do wyboru zarówno kupno karty w formie wirtualnej jak również w formie fizycznej. Kartę wirtualną można kupić natychmiast, zaś minimalna wysokość jej doładowania wynosi 20 złotych.

  • Kartę fizyczną kupisz w sklepach Duka
  • Możesz również kupić kartę online na stronie https://kartypodarunkowe.duka.com/

Można wybrać dowolną kwotę, klient bowiem sam może wpisać sumę, jaką chce zasilić konto. Plusem na pewno jest to, iż taką kartę otrzymuje się niezwykle szybko, w zasadzie kilka chwil po zakupie klient na podany adres mailowy otrzymuje niezbędne informacje i może korzystać z karty.

W celu sprawdzenia salda karty wykonaj poniższą instrukcję:

  • Wejdź na stronę https://duka.com/pl/saldo-karty
  • Podaj numer karty i PIN
  • Kliknij przycisk Wyślij

Gdy ktoś chce zamówić formę fizyczną karty, musi skontaktować się z działem obsługi. Pewnym minusem jest to, iż wówczas wymagane jest zamówienie karty na minimalną kwotę 500 złotych, co nie każdemu pasuje.

Duka karta podarunkowa czy warto?

Z pewnością karta podarunkowa Duka jest prezentem wartym przemyślenia. Można ją wykorzystać nie tylko jako odrębny prezent ale również jako dodatek do niego.

Wiele osób przyznaje, że bardzo ciężko jest trafić w gust osoby, która ma być obdarowana prezentem, dlatego bon podarunkowy jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych prezentów. Na pewno warto ją rozważyć, bardzo często również takie karty są wykorzystywane jako prezent dla pracowników od pracodawców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *