Rozrywka

Dope Store opinie

Ostatnia aktualizacja 30 marca 2024 przez Redakcja

Dope Store to sklep internetowy z odzieżą, który nie ma zbyt dobrych opinii w internecie. Jak się okazuje bardzo szybko można zweryfikować co jest głównym problemem tego sklepu. Postanowiliśmy sprawdzić czy opinie na temat sklepu są uzasadnione, choć relacja negatywnych opinii do pozytywnych jest na tyle przytłaczająca, że raczej opinie można wywnioskować we własnym zakresie. Sprawdźmy zatem opnie o sklepie Dope Store.

Dope Store – sklep z odzieżą

Zacznijmy może od samego początku, czyli wiarygodności jaką daje sklep użytkownikowi oraz co tak właściwie w nim znajdziemy. Dope Store posiada zabezpieczoną domenę protokołem SSL, więc teoretycznie możemy być spokojni o przekazywanie naszych danych do wysyłki. Sama strona jest zaprojektowana w prosty i czytelny sposób. Jednak już tutaj pojawiają się pierwsze problemy mogące wskazywać, że coś z wiarygodnością strony jest nie tak. Nieprzetłumaczone segmenty stron jak „New arrivals” nie świadczą najlepiej o profesjonalizmie a biorąc pod uwagę, że sklep jest na rynku od wielu lat to tym bardziej to razi. Tak „Bestsellers” też nie zostało przetłumaczone, choć to pojęcie raczej, które każdy zrozumie to już z jakiś względów „Polecane produkty” napisane są po Polski.

Na Dopestore.pl dostajemy możliwość zakupienia ubrań marek premium jak Supreme czy Balenciaga. Zdjęcia produktów nie wskazują, że mamy do czynienia z ubraniami, które tak naprawdę nie mają wiele wspólnego z oryginałami.

To co nas najbardziej interesuje znajduje się na samym dole strony. Widnieje tam informacja, że sklep jest własnością EMSolutions, ale nie ma nawet konieczności sprawdzania tej firmy, wystarczy wejść w regulamin sklepu, czytamy tam:

 • Regulamin Sprzedaży – Sprzedawca Song Han Han

Podejrzany coś ten sprzedawca, ale w końcu każdy może robić biznes w naszym kraju niezależnie od narodowości. Problemy w tym, że sprzedawca tak naprawdę działa z Chin co jest opisane w regulaminie.

 • Song Han Han; Yuexiu District People South Road Champion Square Lian Yuan Street; Guangzhou City; Guangdong Province, China, 510130
Czytaj również  Różowy i fioletowy jaki kolor wyjdzie z połączenia?

Jak czytamy już w 3 punkcie regulaminu w przypadku reklamacji musimy wysyłać towar do Chin:

 • CAO ZHI TIAO
  adres: Under the Kunxi (Creek) two rows of nine units on the second floor,
  322100 Jin Hua Shi,
  Zhe Jiang Sheng

W tym momencie właściwe można by zakończyć dochodzenie, dlaczego sklep ma tyle negatywnych opinii, ale spójrzmy jeszcze na wspomnianą firmę EMSolutions, która mieści się pod adresem:

 • Plac Solny 14 lok.3, 50-062 Wrocław

To jak to w końcu jest? Otóż pod tym adresem działa, firma oferująca wirtualne biura. Oznacza to, że owa firma z Chin faktycznie nie ma siedziby w Polsce.

Dope Store sklep z negatywnymi opiniami

Faktem jest, że wiele firm w tym tych prestiżowych produkuje swoje towary w Chinach, tylko wydają one ogromne pieniądze na kontrole jakości i dbają o swoją renomę. Niestety Dope Store dostarcza klientom produkty, które nie są oryginalne i często robi to w czasie przekraczającym ten znajdujący się w regulaminie.  Odnośnie samego towaru, należy również zwrócić uwagę na ceny, które są zupełnie oderwane od cen za oryginały. Podsumujmy zatem dlaczego Dope Store ma tyle negatywnych opinii:

 • Niedotrzymywanie terminów dostaw
 • Towar, który nie jest oryginalny
 • Wysyłanie innych rozmiarów

Na koniec zachęcamy zawsze do czytania regulaminów sklepów i stron, na których dokonujemy płatności. Oszuści czekają na każdym kroku, a im więcej będzie osób dających się nabrać tym więcej będzie takich sklepów jak Dope Store czy Coloryee. Podziel się swoją opinią o Dope Store i daj przestrogę innym, którzy by chcieli skorzystać z oferty tego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *