Zdrowie

Dermapen 4 gdzie kupić

Dermapen 4.0 to nowoczesne urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry, wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej. Sprzęt wyposażony został w opatentowany system pulsujących igieł, który ułatwia dostarczanie substancji czynnej do naskórka i skóry właściwej, dzięki czemu przyczynił się do rewolucji w zakresie zabiegów upiększających i odmładzających. Gdzie kupić Dermapen 4?

Dermapen 4 – dlaczego warto kupić?

Dermapen 4 to sprzęt, wykonany z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki funkcji automatycznego nakłuwania skóry, urządzenie to znacząco zwiększa skuteczność zabiegów, gdyż podnosi stopień przenikania substancji aktywnych w głąb skóry, co sprawia, że mogą one zadziałać efektywniej.

Nowoczesny sprzęt umożliwia nie tylko zwiększenie skuteczności zabiegów, ale też zminimalizowanie dyskomfortu klienta podczas ich przeprowadzania.

Dermapen 4.0 pozwala na zabiegi mezoterapii igłowej w celu:

  • spłycenia zmarszczek;
  • stymulacji produkcji kolagenu;
  • zmniejszenia widoczności porów;
  • redukcji rozstępów i blizn potrądzikowych, powypadkowych i oparzeniowych;
  • leczeniu łysienia.

Dermapen w wersji 4.0 posiada opatentowaną głowicę oraz kartridże, które wyposażone są aż w 16 molibdenowych igieł, pozwalających na wykonanie ponad miliona nakłuć w 10 minut. Dzięki temu urządzenie to stanowi świetną opcję na odnowienie wyposażenia wielu gabinetów kosmetycznych.

dermapen 4 gdzie kupic

Dermapen 4 – gdzie kupić stacjonarnie?

Urządzenia Dermapen spotkać można w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jednak każdy może takie coś kupić również do zabiegów w domu. Urządzenia marki zaliczane są do sprzętu medycznego, dlatego najłatwiej będzie je dostać w punktach z takimi akcesoriami.

Produkt nie jest dostępny w popularnych marketach ze sprzętem elektronicznym, takich jak Media Markt czy Media Expert. Próżno szukać go w standardowej sprzedaży stacjonarnie.

Dermapen może znajdować się w sklepach współpracujący bezpośrednio z producentem.

Oferty zabiegów z wykorzystaniem Dermapen 4 znajdują się często w cenniku gabinetów kosmetycznych, wykonujących usługi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Cena takiego zabiegu to ok. 500 złotych, choć zależy to również od celu mezoterapii oraz wymagań cenowych danego punktu.

Czytaj również  Czy Kakao może się przeterminować?

Dermapen 4 – gdzie kupić przez internet?

Poszukując informacji, gdzie kupić Dermapen 4 w sieci, natrafimy na wiele ofert zabiegów z wykorzystaniem tego sprzętu. Najwięcej danych otrzymamy bezpośrednio ze strony producenta, choć można szukać ofert także na popularnych wyszukiwarkach ofertowych, czy też takich portalach jak Allegro lub OLX.

Dermapen 4 to nowoczesne urządzenie, wykorzystywane do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej.

Dzięki zaawansowanej technologii sprzęt pozwala na zwiększenie skuteczności usług i dostarczenie składników odżywczych głębiej w skórę, przy jednoczesnym zmniejszeniu dyskomfortu klientów.

Wiemy już gdzie kupić Dermapen 4 oraz dlaczego warto skorzystać z zabiegu. Teraz możemy zdecydować się na poprawę urody w oferowanym przez ten sprzęt zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *