Rozrywka

Delikarta co to jest i jak zarejestrować kartę?

Ostatnia aktualizacja 22 grudnia 2023 przez Redakcja

Na pewno każdy kto chodzi na zakupy, spotkał się z różnego rodzaju programami sklepów, dzięki którym możemy wyć w puli tzw. Stałych klientów. Taka przynależność daje nam oczywiście możliwość korzystania ze specjalnych rabatów i zniżek członkowskich. Delikarta to właśnie jeden z takich programów. Często pada pytanie: „delikarta co to jest?”, dlatego w tym artykule dowiedzą się państwo jakie korzyści płyną z posiadania delikarty, jak sprawdzić numer delikarty, jak ją zarejestrować oraz czy jest to bezpłatny program.

Delikarta co to jest?

Na początku warto zadać sobie pytanie, kto nie lubi oszczędzać? Zawsze im większe oszczędności, tym lepiej dla nas, gdyż można wówczas pozwolić sobie na dodatkowe wydatki, podróże, zachcianki itd. Programy stałych klientów, pozwalają na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. W jaki sposób? Delikarta to nic innego jak przepustka do ogromnej ilości rabatów, zniżek i udziału w różnego rodzaju wydarzeniach, zaplanowanych przez twórców.

To właśnie dzięki niej można zacząć oszczędzać na codziennych zakupach, które jak wszyscy dobrze wiemy, nie są wcale takie tanie. Produkty drożeją a delikarta pomoże zachować zdrową cenę wszystkich drożejących produktów.

Sam program powstał z myślą o przyciągnięciu klientów, dlatego bez dwóch zdań jest to opłacalne dla wszystkich konsumentów. Przyłączenie się do programu stałego klienta jest korzystne i wiele osób robi codzienne zakupy właśnie w delikatesach centrum, dlatego jeśli można zaoszczędzić codziennie od kilku do kilkudziesięciu złotych, to naprawdę jest warto.

Delikarta rejestracja karty

Delikarte może zdobyć każdy, kto chce dołączyć do programu delikatesów centrum. Wystarczy zarejestrować się na kilka możliwych sposobów. Są to:

 • rejestracja w sklepie przy pomocy ekspedientki (należy podać jej niezbędne dane),
 • rejestracja na stronie internetowej sklepu, czyli delikarta.pl (tutaj również trzeba podać wszystkie niezbędne dane),
 • rejestracja w aplikacji mobilnej (jest to najwygodniejsza forma rejestracji, gdyż przy okazji mamy dostęp do aplikacji delikatesy centrum, co jest bardzo wygodne)
Czytaj również  Sos Kentucky Gold gdzie kupić

Po rejestracji odbierasz kartę w formie fizycznej lub wirtualnej, z czego obie formy są bardzo wygodne, gdyż fizyczna wersja karty ma również dodatkowe dwa małe breloczki, posiadające te same właściwości, co duża karta.

Można ją skanować w celu naliczenia odpowiednich rabatów. Następnie trzeba aktywować kartę, dlatego należy wysłać sms, który w treści zawiera Twoje imię w odpowiedzi na wiadomość, którą każdy uczestnik otrzymuje po rejestracji.

Gotowe, w tym momencie jesteś już gotów, by korzystać z wszystkich przygotowanych indywidualnie okazji. Wszystkie informacje dotyczące tego, jakie korzyści daje aplikacja delikatesy centrum znaleźć można w innym artykule.

Karta jest więc możliwością na oszczędzanie przy każdych zakupach w sklepach delikatesy centrum.

Jak zarejestrować delikartę krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę https://www.delikarta.pl/uzytkownik-rejestracja-z-karta
 2. Podaj numer kart i numer telefonu
 3. Uzupełnij wymagane dane (datę urodzenia,płeć itd.)
 4. Odbierz kartę w wybranym sklepie
 5. Dostaniesz SMS, odpowiedz na niego
 6. Delikata jest aktywna

Jak sprawdzić numer delikarty?

Każda karta ma nadawany numer, dzięki któremu możemy ją zeskanować, wpisać ją w aplikację mobilną lub podać sprzedawcy, dlatego warto wiedzieć jak sprawdzić numer delikarty. Niezależnie od tego, czy mamy ją w formie dużej karty, małego breloczka do kluczy czy wersji wirtualnej, wszystkie te karty mają swój numer, który można łatwo sprawdzić.

Przede wszystkim trzeba upewnić się, że jest to karta od delikatesów centrum, gdyż wiele sklepów ma podobne karty członkowskie, dlatego rozróżnienie jej jest kluczowe dla poprawnego rozpoznania numeru karty.

Po upewnieniu się, wystarczy zajrzeć na drugą stronę karty, gdzie widnieje kod kreskowy delikarty. To właśnie pod nim będzie widniał numer, który jest przypisany do naszego egzemplarza. Każdy numer jest inny, nadawany indywidualnie, by nie było sytuacji, w której dwie osoby posiadają ten sam numer delikarty.

 1. Obróć kartę na stronę z kodem kreskowym
 2. Numer karty znajduje się pod kodem kreskowym
Czytaj również  Czy czarownice istnieją naprawdę?

Zabezpieczenie to pozwala również na szybką weryfikacje, czy dana karta jest z pewnością nasza.

Gdzie wpisać numer delikarty?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, każda delikarta ma swój unikalny numer, który służy zarówno podczas rejestracji, jak i zakupów. Wiele osób nie wie, gdzie należy wpisać numer delikarty, by zarejestrować naszą kartę, by była aktywna.

Nie jest to nic trudnego, lecz jest zależne od tego, gdzie rejestrujemy swój profil. W przypadku rejestracji w sklepie przy pomocy ekspedienta, będzie to najłatwiejsze, gdyż on zrobi wszystko za nas, sam spisze numer karty i poprosi nas również o numer telefonu, na który zostanie potem wysłana wiadomość potwierdzająca.

W przypadku rejestracji przez internet, a dokładniej ze strony delikarta.pl, wtedy podczas rejestracji musimy wpisać jedynie numer telefonu. Numer karty należy natomiast wpisać w przypadku, kiedy mamy już kartę, jednak chcemy ściągnąć aplikacje lub zalogować się na stronie internetowej delikatesy centrum.

Wtedy zostaniemy poproszeni, by wpisać numer karty oraz numer telefonu, na który zostaliśmy zarejestrowani. Wpisujemy te dane i gotowe.

Delikarta jak sprawdzić punkty?

Delikatesy centrum co jakiś czas tworzą dla sowich stałych klientów specjalne akcje, w których można zdobywać punkty. Punkty te natomiast zamienia się na atrakcyjne nagrody, które niekiedy są na naprawdę wysokim poziomie.

Zdarzają się również akcje, które powracają okresowo, w danym czasie. Obecnie jest to akcja ze zbieraniem punktów w postaci szyszki chmielu. 35 szyszek to jedno darmowe piwo, somersby pinacolada, kasztelan jasne pełne, garage kamikaze. Żeby sprawdzić swoje punkty można to zrobić najłatwiej z poziomu aplikacji, gdzie na bieżąco nasze punkty będą aktualizowane.

 1. Poproś o sprawdzenie punktów fizycznej karty w Delikatesach Centrum
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację Delikatesy Centrum

Delikarta jest sposobem na oszczędzanie przy każdej możliwej okazji, co przekłada się na dysponowanie dodatkową gotówką każdego miesiąca. Z tego artykułu dowiedzieć się można informacji na temat: delikarta, jak sprawdzić punkty, gdzie wpisać numer delikarty, jak sprawdzić numer delikarty, delikarta rejestracja karty. Podstawowe informacje na temat działania delikarty oraz samej aplikacji. Z taką wiedzą można korzystać z dobrodziejstw przygotowanych przez delikatesy centrum i udać się jak najszybciej do sklepu!

Jeden komentarz do “Delikarta co to jest i jak zarejestrować kartę?

 • Delikarta i Aplikacja to jedne wielkie oszustwo ostatnio pojawiła się akcja aby kupować produkty marki Pepsi, Mirinda Lipton oraz 7UP za każde wydane 1zł to jedna wirtualna gwiazdka która naliczała się na delikarte potrzeba 99 gwiazdek aby wysłali koc na wskazany adres. W krótkim czasie nazbierałam potrzebną ilość punktów powinnam dostać SMS z linkiem do formularza ale nic nie dostałam w aplikacji mobilnej jest informacja że wiadomość została wysłana w rzeczywistości nie przyszło nic pisalam maila zero odzewu dzwoniłam na infolinie każą czekać a we wotrek 4.01.22 roku będzie tydzień od kiedy problem został zgłoszony i od tego czasu zero odzewu z ich strony. Niby zgłosili to do działu technicznego ale coś mi się wydaje że zbyt długo trwa wyjaśnianie tej sprawy. Dodam że ostatnio był podobny problem musiałam dzwonić pisać aby wysłali mi nagrodę. W sklepach zachęcają aby zakładać Delikarte bo daje tyle korzyści oszczędzasz kilka groszy robiąc zakupy oraz zostajesz oszukany

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *