Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Decathlon karta podarunkowa

Posted by

karta podarunkowa decathlon

Nie zawsze masz pomysł, co kupić swoim najbliższym, aby sprawić im szczególną radość. Karta podarunkowa Decathlon może okazać się strzałem w dziesiątkę w tej sytuacji. Osoba obdarowana sama zdecyduje, który produkt jest dla niej niezbędny i dopasuje prezent do swoich potrzeb.

Decathlon – karta podarunkowa – co to jest?

Karta prezentowa Decathlon jest bonem zakupowym, który można zrealizować w dowolnym sklepie Decathlon. Możesz jej także użyć nie wychodząc z domu, zamawiając towar przez Internet. Kurier przyniesie Ci wybrany produkt pod same drzwi.

W zależności od środków na karcie prezentowej, można zapłacić nią za akcesoria sportowe jednorazowo, bądź wielokrotnie wykorzystując całe zgromadzone na niej saldo. Wartość takiej karty jest różna – można zasilić ją kwotą 25 zł, 50 zł, 100 zł aż do maksymalnie 1000 zł, które osoba obdarowana wykorzysta na swoje wydatki.

Chcąc zaskoczyć swoich bliskich, możesz dodatkowo spersonalizować prezent wybierając zdjęcie, specjalną grafikę, czy krótką wiadomość.

Decathlon – karta podarunkowa – jak wykorzystać?

Kartę podarunkową Decathlon wykorzystać można zarówno w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju, bądź logując się na stronie Internetowej decathlon.pl. Zarówno pierwsza, jak i druga opcja jest bardzo prosta i każdy właściciel karty bez trudu sobie poradzi z płatnościami.

Dokonując zakupów w tradycyjnym sklepie, sprzedawca obsługujący Cię sam będzie wiedział, co zrobić z kartą, a Twoim zadaniem będzie jedynie wyszukanie odpowiednich artykułów. Dokonując zakupów przez Internet, w celu dokonania płatności, należy podać numer oraz PIN karty, którą posiadasz.

Czytaj również  Ile trwa mecz piłki nożnej

Osoba, która nie posiada konta na Internetowej stronie Decathlon w pierwszej kolejności musi się tam zarejestrować, by już po chwili móc dodawać wybrane produktu do swojego koszyka.

Gdzie kupić kartę podarunkową Decathlon?

Kartę prezentową Decathlon kupić możesz w każdym sklepie stacjonarnym. Chcąc nabyć elektroniczną wersję karty – możesz wejść na stronę:  https://www.decathlon.pl/p/karta-podarunkowa/_/R-p-X8624928.

Tam właśnie możesz spersonalizować swój upominek, a następnie, po opłaceniu, po krótkim czasie otrzymasz kartę elektroniczną na swojego e-maila.

Karta podarunkowa Decathlon – jak sprawdzić saldo?

Jeśli zastanawiasz się, jak dużo środków masz do wykorzystania na wymarzone zakupy, bez trudu możesz sprawdzić saldo na swojej karcie.

Dokonując transakcji w sklepie stacjonarnym zrobi to za Ciebie pracownik sklepu, kiedy tylko zeskanuje Twój bon. Jeśli zaś wybierasz produkty przez stronę decathlon.pl – saldo sprawdzisz po zalogowaniu się na własny profil sklepu.

Jak długo ważna jest karta podarunkowa Decathlon?

Karta podarunkowa Decathlon ważna jest przez 2 lata od momentu jej aktywowanie, co sprawia, że możesz spokojnie poczekać na artykuły, na których zależy Ci najbardziej.

Karta podarunkowa Decathlon – czy warto?

Karta podarunkowa Decathlon daje Ci gwarancję, że osoba, którą nią obdarujesz będzie wyjątkowo usatysfakcjonowana. Decathlon posiada bardzo szeroką ofertę artykułów, w szczególności dla osób kochających różne dziedziny sportu.

Nie tylko stroje, ale także bogaty wybór sprzętu i akcesoriów dla miłośników biegania, pływania, narciarstwa i wielu innych aktywności sprawi, że każdy znajdzie w Decathlonie coś dla siebie. Popularną opcją jest w ostatnich czasach, kupowanie karty podarunkowej Decathlon dla pracowników w mniejszych lub większych przedsiębiorstwach. Zachęcamy również do sprawdzenia karty klienta Decathlon, która jest programem lojalnościowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *