Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Darmowe próbki Shein – jak znaleźć i jaką mają opinię?

Posted by

shein darmowe probki

Shein to duży sklep odzieżowy, w którym można znaleźć ubrania męskie, damskie i dziecięce, a także odzież domową. Jest to odzież produkcji chińskiej, wyróżniająca się niską ceną. Marka Shein oferuje także darmowe próbki ubrań, które pozwalają na przetestowanie odzieży i wypromowanie jej np. na portalu społecznościowym. Gdzie można znaleźć darmowe próbki Shein i czy cieszą się one dobrą opinią?

Darmowe próbki Shein – co to jest?

Sklep internetowy Shein to jedna z sieci, pozwalająca na otrzymanie darmowych próbek ubrań za darmo.

Dla wielu osób otrzymanie takich darmowych próbek stanowi świetną okazję na wypróbowanie nowej mody i zaprezentowanie ciekawych ubrań w swoim otoczeniu.

Darmowe próbki Shein z założenia dostępne są głównie dla influencerów i blogerów (choć nie trzeba nimi być by móc otrzymać darmowe próbki), którzy mają je zaprezentować na swojej stronie internetowej lub w swoim programie. Sklep umożliwia także zbieranie punktów, które następnie można wymieniać na ubrania.

Darmowe próbki Shein – gdzie to jest?

darmowe probki shein

Chcąc otrzymać darmowe próbki Shein, najlepiej odwiedzić oficjalną stronę internetową marki lub po prostu sklep internetowy. Na witrynie można znaleźć dodatkowe informacje, dotyczące zarówno zakupu ubrań, jak i warunków uzyskania darmowych próbek.

Darmowe próbki Shein – jak dostać?

Istnieją trzy sposoby, umożliwiające otrzymanie darmowych próbek SHEIN:

  • Centrum darmowych Prób,
  • Losowania,
  • Karty podarunkowe,

Dostęp do Centrum Darmowych Prób

centrum darmowych prob shein

Centrum darmowych Prób to podstrona, którą znajdziemy na stronie internetowej marki. Można tam znaleźć odzież, która każdego dnia wystawiana jest na loterię. Osoby zainteresowane mogą wziąć udział w losowaniu, a do zwycięzców wysyła się darmowe próbki za darmo.

Czytaj również  Ile waży szyna kolejowa?

Nie płaci się wtedy zarówno za odzież, jak i za wysyłkę.

Chcąc wziąć udział w losowaniu ubrań, wystarczy tylko kliknąć w znajdujący się na podstronie przycisk “weź udział”. Warto wiedzieć, że link do Centrum Darmowych Prób nie będzie dostępny po pierwszym logowaniu.

  1. Wejdź na stronę https://m.shein.com/pl/free-trial-center/index
  2. Zaloguj się na swoje konto,
  3. Wybierz podstronę produktu klikając „Darmowa próba”.

Nowi użytkownicy, którzy chcą uzyskać dostęp do Centrum Darmowych Prób muszą wyszukać SHEIN Free Trial Centre w wyszukiwarce Google, następnie wejść na oficjalną stronę SHEIN, zalogować się i dopiero kliknąć w daną podstronę. W losowaniu darmowych ubrań można wziąć udział tylko do 3 ubrań tygodniowo.

Warunkiem otrzymania odzieży jest wystawienie oceny na stronie internetowej SHEIN wraz ze zdjęciami, pokazującymi jak dane ubranie na daną osobę pasuje i podzieleniem się indywidualną opinią na temat odzieży.

Korzystanie z kart podarunkowych

Chcąc uzyskać darmowe próbki ubrań męskie, damskie lub dziecięce, można też wziąć udział w loterii kart podarunkowych Shein.

Taką kartę można wykorzystać do zrobienia zakupów w sklepie internetowym, jednak jest to możliwe tylko wtedy, gdy zainstalujemy aplikację Shein. Po zainstalowaniu apki, otrzymamy powiadomienia, dotyczące pojawiających się nowości, z których można skorzystać.

Pokazy na żywo

W każdym tygodniu, zazwyczaj w środę, odbywają się pokazy Shein na żywo. Pokazy te realizowane są za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej. W ich trakcie komentowane są nowe ubrania i akcesoria, które pojawiły się w sklepie Shein. Podczas pokazów organizowane są loterie, w których można wygrać darmowe karty podarunkowe.

Czy darmowe próbki Shein są bezpieczne?

Darmowe próbki Shein przeznaczone są głównie dla influencerów i blogerów, które mają je promować na swoich stronach. Z okazji korzystają mniej i bardziej rozwinięte w tej dziedzinie osoby.

Czytaj również  Czy cukinię się obiera – Jak obrać cukinię?

Pozyskanie darmowej próbki ubrań wymaga podania danych osobowych oraz adresu przesyłki. Firma jest jednak rzetelna i już wiele osób skorzystało z okazji otrzymania darmowych próbek odzieży.

Darmowe próbki Shein – opinie

Większość opinii, dotyczących darmowych próbek Shein jest pozytywna i wielu influencerów decyduje się na otrzymanie darmowych ubrań. Pojawiają się jednak negatywne komentarze, dotyczące samego czasu przesyłki.

Darmowe próbki Shein – czy warto?

Darmowe próbki Shein to możliwość wypróbowania nowych rozwiązań modowych i zapoznania się z nowymi trendami. Marka oferuje influencerom i blogerom szansę uzyskania darmowych próbek odzieży, które można zgarnąć na trzy sposoby: przez kartę upominkową, centrum darmowych prób oraz pokazy na żywo.

Osoby, które skorzystały z takiej możliwości, często wracają do sklepu i po raz kolejny starają się zyskać darmowe próbki. Jest to nie tylko możliwość wypróbowania nowych ubrań, ale też opcja zaoszczędzenia na ciuszkach.

Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się na stronie marki i spróbować wziąć udział w loterii, która pozwoli im otrzymać darmowe ubrania Shein, bądź też kartę podarunkową na dowolne zakupy.

Marka SHEIN daje możliwość otrzymania darmowych próbek ubrań do wypróbowania. Akcja ta przeznaczona jest głównie dla influencerów, którzy przedstawią opinie o otrzymanej odzieży na portalach społecznościowych.

Z akcji korzysta sporo osób, dla których jest to między innymi okazja na otrzymanie darmowych ubrań. Warto zapoznać się z metodami uzyskania próbek i zasadami, których trzeba przestrzegać, aby je otrzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *