Czy kurier GLS pracuje w soboty

Estimated read time 2 min czytania

Czy kurier GLS pracuje w soboty? Tak, o ile wybierzemy dodatkową opcję dostawy. Chcąc być konkurencyjnym firma kurierska GLS ma w swojej ofercie możliwość dostarczenia paczek również w sobotę. W tym artykule opowiemy dokładnie o usłudze saturday service GLS, jej kosztach i godzinach przyjmowania oraz dostarczania paczek. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko na temat wysyłania paczek w soboty przez GLS to zapraszamy do lektury.

Czy kurier GLS pracuje w soboty?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, kurier GLS może dostarczyć Twoją paczkę również w sobotę, o ile wcześniej została wybrana dodatkowo płatna opcja saturday service. Opcja dostarczania paczek w sobotę dostępna jest bezpośrednio u przewoźnika.

  • Tak, kurier GLS pracuje w soboty. Paczkę otrzymasz, jeśli nadawca wybrał opcję saturday service.

Standardowo GLS pracuje w dni robocze od poniedziałku do piątku. Jeśli nie wybierzesz opcji dostawy w sobotę, Twoja paczka przyjdzie dopiero po weekendzie.

Czy GLS pracuje w weekendy i święta?

Zarówno święta jak i niedziela są dniami wolnymi od pracy w GLS. Paczki zamówione w piątek czy czwartek popołudniu dotrą do Ciebie dopiero w następnym tygodniu roboczym a dodatkowo święta liczone są jak niedziela. Jedynym dniem weekendu, w którym kurier GLS może dostarczyć paczkę jest sobota, o ile nadawca wybrał opcje dostawy w sobotę.

GLS pomimo udostępnienia usługi dostarczania paczek w sobotę jest mało konkurencyjny w porównaniu do InPostu czy UPS. Niemniej, jeśli nie masz wyboru i chcesz otrzymać paczkę w sobotę przez kuriera GLS, powiadom nadawcę, aby zaznaczył taką opcję. Pamiętaj jednak o dodatkowych kosztach, które można sprawdzić na stronach GLS.

Czytaj również  Temperatura topnienia mosiądzu - ile wynosi?

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój