Cyfrowy Polsat sprawdzenie płatności

Estimated read time 2 min czytania

Cyfrowy Polsat to jeden z najpopularniejszych dostawców telewizji satelitarnej, internetu i usług telefonii komórkowej w naszym kraju. Posiada wielu abonentów, którzy zastanawiają, jak sprawdzić płatności. To właśnie tym jak sprawdzić płatności w Cyfrowym Polsacie zajmiemy się w tym artykule. Jak się okazuje jest kilka sposobów na to jak sprawdzić, czy zalega się z fakturami. Możemy to zrobić zarówno na telewizorze, dekoderze jak i przez internet.

Jak sprawdzić płatność w Cyfrowym Polsacie?

Pierwszą metodą na sprawdzenie salda, którą chcemy przedstawić jest internetowa strefa abonenta. W tym celu należy skorzystać ze specjalnego portalu a wszystko dokładnie opisaliśmy poniżej:

  1. Wejdź na stronę https://icok.polsatbox.pl/logowanie.cp
  2. Zarejestruj konto albo zaloguj się, jeżeli już takie posiadasz (login to może być adres email/ numer karty dekodera/numer telefoniczny)
  3. Po uruchomieniu panelu przejdź do „Historii należności” znajdziesz tam informacje o płatnościach.

Jak widzisz cały proces jest bardzo prosty wystarczy posiadać konto na odpowiedniej stronie. Istnieje jednak również inna metoda na to jak sprawdzić płatność w Cyfrowym Polsacie.

Cyfrowy Polsat sprawdzenie płatności na telewizorze?

Jeżeli nie chcesz logować się do strefy abonenta możesz skorzystać z kanału 999, w którym znajduje się strefa abonenta. Wystarczy wybrać na pilocie kanał 999 i znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Istnieje również możliwość sprawdzenia komunikatów informacyjnych na dekoderach Polsat Box. Takie komunikaty są wyświetlane w oknie dekodera.

Czytaj również  Jak napisać i wysłać SMS

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój