Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Coloryee opinie

Posted by

Coloryee opinie

Niestety podejrzanych sklepów internetowych nie brakuje a wraz z rosnącym zainteresowaniem zakupów online ten problem się nasila. Najgorsza sytuacja jest wtedy, gdy opinie o danym sklepie są kupowane albo próbuje się na nie wpłynąć sponsorowanymi artykułami. Coloryee to sklep, o którym sprawdziliśmy opinie panujący w internecie i już po krótkim czasie doszliśmy do wniosku, że warto was ostrzec przed zakupami na tej platformie. Jeżeli interesuje cię temat opinii o sklepie Coloryee to zachęcamy do lektury.

Coloryee sklep z niepowtarzalną odzieżą?

Zacznijmy może, od krótkiej wzmianki na temat tego co to za sklep Coloryee. Ta międzynarodowa platforma e-commerce oferuje odzież damską w bardzo ciekawych wzorach i zaskakująco niskich cenach. Już same cny powinny wzbudzać podejrzenie, gdyż są one często nieadekwatne do jakości ubrań widocznych na zdjęciach.

Z materiałów promocyjnych możemy dowiedzieć się, że sklep zajmuje się dostarczaniem „opłacalnej najbardziej modowej odzieży”, tak nie zmyśliliśmy tego pięknego cytatu. Jak zobaczysz, niektóre treści marketingowe firmy były tłumaczone przez translator Google i trzeba domyślać się co autor miał na myśli.

Coloryee chwali się licznymi promocjami, problem w tym, że te promocje są ustawione często na stałe i po prostu przekreślona cena ma zachęcać do zakupów. Jednak ciężko nam krytykować za taką zagrywkę, bo wiele firm postępuje w podobny sposób. W ofercie sklepu Coloryee znajdziemy:

  • Topy
  • Spodnie
  • Sukienki
  • Swetry
  • Obuwie
  • Akcesoria

W tekście „O nas” na stronie sklepu Coloryee znajdziemy same nieprzydatne informacje, które mówią nam w głównej mierze, że warto kupować produkty Coloryee bo są w promocyjnych cenach.

Dobrą robotę wykonała autorka bloga gdzienaj.blogspot.com, która ustaliła, że sklep należy do chińskiej firmy, co prawda nie powinno kierować się stereotypami, ale to już powinno zapalić lampkę ostrzegawczą. Przeglądając politykę prywatności i inne podstrony, na której powinny znajdować się dane adresowego właściciela firmy, nie znajdujemy ich. Możliwe, że gdy czytasz ten artykuł dane zostały dodane, ale mogą być one nieprawdziwie a sama praktyka od razu powinna zniechęcić nas do robienia zakupów w sklepie Coloryee.

Czytaj również  Temperatura zamarzania wody

Sam sklep posiada tłumaczenie na wiele języków i dedykowane przetłumaczone grafiki. Sam w sobie wygląda dość profesjonalnie i nie wzbudza podejrzeń, ale pojawiają się źle przetłumaczone treści i brak istotnych informacji.

Negatywne opinie o firmie Coloryee usuwane są z ich mediów społecznościowych i tam, gdzie tylko mają taką możliwość. Autorka wspomnianego bloga znalazła towar na stronie Aliexpress, my natomiast poszliśmy krok dalej znajdując produkty tej firmy na Alibabie, czyli jeszcze tańszym portalu do hurtowych zamówień.

Chyba nie musimy Ci mówić, że prezentowane zdjęcia przedstawiają produkty lepszej jakości niż są w rzeczywistości.

Coloryee opinie

Mówiąc o opiniach Coloryee nie możemy nie wspomnieć o artykule na jednej ze stron, która informuje o „w większości bardzo pozytywnych opiniach”, co jest absolutną nieprawdą. Mało tego „negatywne opinie nie są znaczące” czytając takie treści naprawdę trudno pozostać obiektywnym wobec sklepu Coloryee. Tekst kończy się sformułowaniem, że po raz dokonanych zakupach będziemy wracać do sklepu Coloryee, jak pokazują opinie użytkowników, mało kto tak robi.

Przejrzeliśmy opinie użytkowników i odpowiedzi osób ze sklepu Coloryee. Musimy zwrócić uwagę na fakt, że Coloryee nie chciało się nawet założyć maila wyglądającego bardziej wiarygodnie, a odpowiedzi są pisane jakby z translatora.

Sporej części opinii nie jesteśmy w stanie przytoczyć, ze względu na ich język,poniżej zamieszczamy przykładowe opinie.

  • Towar inny niż na zdjęciach ponad rok czekam na zwrot środków i cały czas ze coś nie tak. W końcu kazali mi podać konto w Pay pal zrobiłam. Zadanie zapały i dalej nie tak i walczę rok z nimi. Poza tym jeśli towar do nich dotarł ok zwrocie to samo powinni mi zwrócić pieniądze a tego nie zrobili.
  • UWAŻAJCIE OSZUŚCI ! towar zupełnie inny niż na zdjęciu.
  • Absolutnie odradzam! Oszustwo. Nie przyslano wszystkich zamówionych towarów, jakość przyslanych beznadziejna -niezgodna z opisem jeśli chodzi o kolory i tkaniny. Wyrzucona kasa. Zwrot to droga przez mękę nie do zrealizowania!
Czytaj również  Karta podarunkowa Roblox

Zdecydowana większość opinii utrzymana jest w tym tonie. Z trudem jest znaleźć neutralne opinie nie mówiąc o pozytywnych. Podsumowując temat odradzamy korzystanie ze sklepu Coloryee, a jeżeli masz swoje doświadczenia ze sklepem Coloryee to zachęcamy do pozostawienia komentarza z opinią o Coloryee.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *