Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Co to znaczy JD

Posted by

co znaczy id

Chociaż większość skrótów używanych w komunikacji internetowej jest pozytywna, albo o neutralnym zabarwieniu tak zdarzają się sformułowania agresywne o negatywnym wydźwięku i taki jest właśnie określenie JD. Jeżeli chcesz się dowiedzieć co znaczy JD czytaj dalej ten artykuł, polecamy również sprawdzić co znaczy lmao czy idk.

Co to znaczy JD?

Skrót JD jest polski skrótem powstałym na skutek połączenie pierwszej litery z pewnego wulgaryzmu oraz pierwszej litery pseudonimu jednego ze streamerów/youtuberów. Określenie zostało wykształcone mniej więcej w latach 2016-2017 i nasilało się do około roku 2019 by sukcesywnie być wygaszanym.

Osoba, której skrót dotyczył wedle społeczności internetowej zasłużyła sobie na to swoim zachowaniem, jednak należy zaznaczyć, że jest to w pełni subiektywna opinia w większości młodych osób kierowana działaniami innych osób tworzących treści Video w internecie. Obecnie skrót JD jest wykorzystywany jako mem i nie ma większego uzasadnienia, gdyż streamer, którego dotyczył skrót JD odszedł z platformy streamingowej na której mu ubliżano i zajął się kręceniem filmów o zupełnie innej tematyce. Pierwotnie zajmował się pokazywaniem gry League of Legends obecnie tworzy treści związane z ciekawostkami i eksperymentami.

W momencie nasilonej krytyki osób piszących JD podczas transmisji streamera oraz innych streamerów, próbowano zastopować cały proceder, jednak efekt był odwrotny od zamierzonego. Skrót JD był tłumaczony jako „jest dobrze” i pomimo oczywistego pierwotnego znaczenia często było to wystarczającym wytłumaczeniem.

Mamy nadzieje, że wiesz już co znaczy JD i zachęcamy do zapoznania się z innymi popularnymi skrótami.

Czytaj również  Pierwsza strona zeszytu do Niemieckiego – Jak ozdobić?

Jedna odpowiedź

  1. Awatar Luluz
    Luluz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *