Circle K karty paliwowe

Będąc zawodowym kierowcą, posiadając firmę i firmowy samochód, tankowanie nabiera nowego znaczenia. Trzeba brać faktury na paliwo, a papiery walają się wszędzie, dlatego stacje paliw wyszły z inicjatywą, która uprości tankowanie paliwa na fakturę.

Stacja paliw Circle K posiada tzw. Karty paliwowe, które z pewnością zainteresują każdego, kto musi dużo jeździć dla firmy, czy to transportowej, czy zwykłej. Wszystko w jednej małej karcie, a faktury nie będą już walać się po całym biurze czy samochodzie. Zachęcamy również do sprawdzenia czym jest Circle K Extra Club.

Circle K karty paliwowe

Działają one na bardzo prostej zasadzie. Kartą można płacić bezgotówkowo, a wszystkie faktury będą zapisane online. Dzięki temu unikamy zbędnych papierów, wycinki drzew, a przede wszystkim jest to wygodne zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

Ponadto karty paliwowe Circle K zapewniają zniżki na paliwo i rabaty do sklepu lub na myjnię. Circle K w ofercie posiada 3 karty, które zasadniczo różnią się od siebie ofertą oraz możliwościami.

Taki asortyment pozwala jednak na dobranie idealnej karty pod nasze potrzeby i nie dochodzi wówczas do sytuacji, kiedy będziemy mieli bezużyteczną kartę lub taką, z której tak naprawdę korzystać w cale nie musimy. Są to następująco:

  • Karta Circle K Polska
  • Karta Circle K Easy
  • Karta Circle K Europe

Każda posiada inne możliwości, których łatwo jest się domyślić już z samej nazwy, jednak poniżej będzie znajdował się dokładny opis, która karta, jakie posiada możliwości. Pozwoli to na unikniecie wyboru nieodpowiedniej karty.

Karta Circle K Polska

Karta Circle K Polska pozwala na oszczędzanie wydatków w firmie poprzez odroczony termin opłat za paliwo, a dodatkowe oszczędności można wygenerować poprzez zredukowanie faktur oraz kontrole wszelkich wydatków związanych z utrzymaniem floty.

Karty Circle K pre-paid pozwalają na rabaty paliwowe, korzystanie z myjni oraz produkty ze sklepu, dlatego korzystając z karty – zmniejszasz koszty firmy. Ponadto karty można używać na terenie całej Polski, dlatego wlicza się w to ponad 900 stacji w całym kraju.

Karty paliwowe można bezpiecznie kontrolować, dzięki czemu mamy ciągły wgląd na to, kto i ile wydaje obecnie na paliwo lub inne produkty, możemy pobierać elektroniczne faktury, zamówić lub zablokować kartę i modyfikować limity transakcji.

Wszystkie karty są zabezpieczone paskiem magnetycznym, którego odporność jest znacznie zwiększona. Można również ustawić zabezpieczenie, przez które trzeba będzie wprowadzać numer rejestracyjny pojazdu przy tankowaniu, co znacznie zmniejszy ryzyko kradzieży.

Karta Circle K Easy Card

Jest to karta, która pozwala na łatwe płacenie za paliwo, gromadzenie faktur zbiorczych  oraz nakłada rabaty na paliwo oraz zakupy w sklepie. Warto dodać, że założenie jej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Wystarczy wypełnić formularz. Można wpłacać na nią pieniądze bezpośrednio z konta bankowego lub tuż przed płaceniem za paliwo.

Kwota, jaką przyjdzie tam wpłacić jest całkowicie dowolna, dlatego można wpłacać tyle, ile wydaje się nam za niezbędne. Ważnym atrybutem karty są różnego rodzaju zniżki, które pozwolą na to, by oszczędzać na produktach ze sklepu, myjni oraz oczywiście paliwie.

Żeby zarejestrować kartę, trzeba wypełnić formularz. Na karcie gromadzone są również faktury zbiorcze, a sama Circle K Easy Card pozwala na przypisanie jej do numeru rejestracyjnego, co ułatwia rozliczanie.

Karta Circle K Europe

Najważniejsze dla firm międzynarodowych, szczególnie spedycyjnych i logistycznych, jest fakt, by móc tankować po najmniejszych kosztach w całej Europie, dlatego karta Circle K Europe jest idealnym wyborem dla firm, które chcą oszczędzać nie tylko w Polsce, ale także za granicą na stacjach Circle K.

Dzięki niej można korzystać z ponad 18 000 stacji w 29 krajach. Jest to bardzo duże ułatwienie dla wszystkich kierowców, tym bardziej, że ponad 6000 stacji jest dostosowana właśnie dla kierowców autokarów oraz tirów.

Jeśli natomiast dojdzie do wypadku lub stłuczki, to Circle K Europe Card upoważnia do korzystania z pomocy drogowej – na terenie całej Europy. TAI, czyli Truck Assistance International, jest całodobową infolinią, na którą klienci Circle K Europe Card mogą dzwonić 24/7. Z pewnością pomogą i w przypadku konieczności – odholują samochód do warsztatu, gdzie zostanie naprawiony.

Numer alarmowy we wszystkich krajach to:

00800 27 37 47 57

Lub

+33 (0) 4 72 60 46 25

Wszystko dzięki tej jednej, małej karcie. Pozwala ona również na uiszczanie opłat drogowych, za winiety i podatki drogowe, strzeżone parkingi i sieć myjni dla samochodów ciężarowych.

Karty paliwowe Circle K Pre-Paid są więc idealnym wyborem, szczególnie dla firm zajmujących się spedycją. Możliwość gromadzenia faktur oraz oszczędzanie na tankowaniu to największe plusy tej karty. Circle K karty paliwowe są wygodne, łatwe w obsłudze i ułatwiające prace zarówno pracownikom, jak i pracodawcom.

Rejestracja karty jest darmowa i nie wymaga opłat, a korzyści z niej płynące są naprawdę satysfakcjonujące. Świetna oferta dla firm Polskich oraz międzynarodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *