Circle k extra club

Ceny paliwa ciągle skaczą, a niestety raczej w górę niż w dół, dlatego warto jest tankować na stacjach, które oferują zniżki i rabaty dla stałych klientów. Circle K extra to właśnie to czego szukasz, jeśli chcesz zaoszczędzić na tankowaniu, a ponadto zyskać punkty, dzięki którym dostaniesz nagrody i zniżki na paliwo.

Circle K punkty to bardzo dobry system, dzięki któremu na czymś nieuniknionym, czyli tankowaniu samochodu – można zyskać naprawdę dobre nagrody w postaci różnego rodzaju akcesoriów, elektroniki czy darmowym jedzeniu na stacjach. Poniżej będą wszystkie niezbędne informacje na temat działania Circle K extra. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie są karty paliwowe Circle K.

Circle K extra – dawny Statoil Premium Club

Część osób z pewnością kojarzy Statoil, natomiast Circle K niekoniecznie. Jest to ta sama firma, tylko zmieniona nazwa, dlatego dalej można tankować na swojej ulubionej stacji, tylko pod inną nazwą. Dołączenie do stałych klientów jest opłacalne na każdym poziomie, gdyż karta Circle K extra pozwala na wiele udogodnień, nie dostępnych dla innych klientów.

Rejestracja jest bardzo prosta i wykonać ją można w kilka minut, natomiast wszystkie plusy, które zyskujemy, aż trudno wymienić.

Po pierwsze dostajemy rabaty, dzięki którym tankujemy taniej i płacimy mniej, po drugie zbieramy punkty, dzięki którym możemy odbierać super nagrody przewidziane przez firmę Circle K.

Po trzecie co 6 kawa oraz hot dog są darmowe. Punktami można również płacić za niektóre produkty w sklepie. Możliwości jest naprawdę dużo dlatego warto jest dołączyć do Circle K extra, jeśli często tankujemy tam paliwo do samochodu.

Circle K extra club – jak dołączyć?

Dołączenie jest bardzo proste, zazwyczaj podczas tankowania, a następnie płacenia przy kasie, ekspedientka lub ekspedient zapyta nas, czy posiadamy kartę na punkty lub aplikacje. Następnie możemy założyć ją właśnie z pomocą ekspedientki, jednak jeśli nie mamy aktualnie czasu, to można to zrobić w domu, przy pomocy aplikacji Circle K extra club.

Wystarczy wejść w sklep z aplikacjami. W zależności od systemu w telefonie będzie to app store lub sklep play. Zarówno w jednym jak i drugim trzeba będzie wpisać Circle K extra rejestracja. Wówczas zobaczymy aplikacje, którą trzeba będzie następnie zainstalować. Kolejnym krokiem jest rejestracja.

Wystarczy wpisać wszystkie niezbędne informacje i gotowe. Posiadamy już konto, a nasza wirtualna wersja karty klubowicze jest już aktywna i można skanować ją przy każdym płaceniu za paliwo.

Circle K punkty za paliwo – ile za tankowanie?

Oczywiście w zależności od tego co tankujemy, będziemy dostawać różną wartość punktową, gdyż jedne paliwa są droższe od drugich. Circle K program lojalnościowy daje nam możliwość zbierania punktów zarówno poprzez tankowanie, jak i kupowanie w sklepie.

Przede wszystkim zacznijmy od tego, co najczęściej tankujemy do baków. Za każdy jeden litr paliwa Miles lub LPG dostaniemy 1 pkt. Za zatankowanie litra droższego paliwa MilesPLUS, dostaniemy 2pkt.

Dlatego też tankowanie 10 litrów zwykłego paliwa lub LPG da nam 10 pkt a 10 litrów droższego paliwa, pozwoli uzbierać aż 20 pkt. Dodatkowo zakupy w sklepie również pozwolą nam zdobywać punkty. Każde 3 złote wydane w sklepie to 1 pkt. Takim sposobem, tankując – dajmy na to 20 litrów lepszego paliwa i kupując dwa hot dogi, zyskamy około 44 punktów.

Circle K – jak sprawdzić punkty?

Zbierając długo punkty, możemy w ogóle zapomnieć, że już jakąś pule mamy uzbieraną. Jeśli więc zechcemy sprawdzić ile mamy punktów na swoim koncie Circle K extra club, to mamy dwie możliwości. Circle K jak sprawdzić punkty?

Po pierwsze – możemy sprawdzić to w swojej aplikacji, gdzie karta jest zarejestrowana i będą widoczne punkty, które udało nam się uzbierać. Drugi sposób jest bardziej przystępny, jeśli nie mamy zainstalowanej aplikacji – wówczas wystarczy spytać ekspedienta lub ekspedientki.

Oni sprawdza i podadzą nam liczbę punktów, jaką mamy. Jest to bardzo proste i nie wymaga dodatkowych zmagań. Warto pamiętać, że Circle K karta na punkty pozwala również na płacenie za niektóre produkty w sklepie, co z pewnością będzie korzystne dla osób, które nie chcą zbierać punktów na nagrody.

Circle K rejestracja karty na punkty

W Circle K extra club rejestracja karty jest bardzo prosta. Najlepiej będzie w trakcie płacenia za tankowanie spytać się, czy ekspedient lub ekspedienta założą nam kartę. Będzie trzeba podać niezbędne dane i dostaniemy kartę w szybko i bez zbędnych komplikacji.

Można również zarejestrować się przez aplikacje, dzięki czemu będziemy posiadali wirtualną wersję karty Circle K extra club. Zarówno jedna, jak i druga opcja są naprawdę łatwe i przystępne, a jeśli posiadamy i kartę fizyczną i wirtualną, możemy skanować je na przemiennie. Skanowanie karty z aplikacji pozwala na zyskiwanie dodatkowych punktów.

Circle K katalog nagród

Nagrody to coś, co każdy chce odebrać za uzbierane punkty, żeby sprawdzić Circle K katalog nagród, wystarczy wejść w aplikacje, gdzie będą pokazane wszystkie możliwe nagrody oraz promocje, lub na stronę internetową, gdzie również znajduje się katalog.

Program lojalnościowy Circle K czy warto?

Sami użytkownicy oceniają aplikację na 3,6 gwiazdki na 5, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Same pobrania aplikacji, to ponad 500 tys. użytkowników. Korzystanie z promocji, rabatów oraz zbieranie punktów na nagrody jest z pewnością warte tego, by zarejestrować się w tym programie lojalnościowym.

Circle K extra club pozwala nam na oszczędność i odbieranie darmowych nagród w zamian za tankowanie na ich stacji. Jest to bardzo korzystne, a dołączenie do klubu jest całkowicie darmowe.

Circle K Extra jest więc jednym z najlepszych programów lojalnościowych, a Circle K karta na punkty pozwala na zbieranie punktów, przekładające się na darmowe nagrody. Czy warto? Oczywiście. Jest to darmowy sposób na codzienne oszczędzanie na paliwie.

W Circle K katalog nagród można sprawdzić, na co stać nas za uzbierane punkty, a takie korzyści jak co 6 hot dog i kawa gratis to z pewnością miły gest dla kierowców w trakcie długich podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *