Ciasto francuskie gdzie kupić?

Przysmaków, jakie można zrobić z udziałem ciasta francuskiego, jest wiele. Wykonanie takiego ciasta w domu jest dość czasochłonne, dlatego większość osób decyduje się na zakup już gotowego. Chcąc wykazać się kreatywnością i stworzyć ciekawe przekąski lub wypieki, warto wiedzieć, gdzie można kupić ciasto francuskie.

Ciasto francuskie – dlaczego warto kupić?

Ciasto francuskie charakteryzuje się tym, że podczas pieczenia zwiększa swoją objętość i rozwarstwia się. Kupując gotowe świeże lub mrożone ciasto francuskie, trzeba pamiętać o tym, aby dokładnie stosować się do zaleceń jego pieczenia, gdyż jest to produkt, który łatwo można przypalić.

Ciasto francuskie jest bardzo popularne, głównie ze względu na to, że można z niego przyrządzić wiele ciekawych potraw, zarówno na słodko, jak i w sposób wytrawny.

Rogaliki z ciasta francuskiego z dżemem lub czekoladą to przysmak wielu łasuchów, a paszteciki z pieczarkami lub mięsem mogą stanowić świetną przekąskę podczas rodzinnych imprez.

gdzie kupic ciasto francuskie

Ciasto francuskie – gdzie kupić stacjonarnie?

Ciasto francuskie jest popularnym produktem, który znajdziemy właściwie w każdym sklepie spożywczym. Odwiedzając osiedlowy sklepik lub większy market, możemy poszukać ciasta francuskiego w lodówkach, między jogurtami i innymi towarami, wymagającymi chłodzenia.

 • Biedronka
 • Lidl
 • Auchan
 • Dino
 • Leclerc
 • Lokalne sklepy spożywcze
 • Praktycznie każdy Supermarket

W wielu sklepach znajdziemy też ciasto francuskie mrożone, a nawet gotowe mrożone ciasteczka z ciasta francuskiego, które wystarczy upiec w piekarniku.

Ciasto francuskie – gdzie kupić przez internet?

Ciasto francuskie dostępne jest również w internetowych sklepach spożywczych. Ciekawe oferty z pewnością znajdziemy na Allegro czy porównywarce ofert Ceneo. Jeżeli interesuje nas zakup bezpośrednio od producenta, możemy zajrzeć na jego stronę internetową.

Świeże ciasto francuskie pojawia się także w stałym asortymencie sklepów online znanych sieciówek, takich jak Lidl czy Tesco, które również zajmują się sprzedażą wysyłkową.

 • Ceneo
 • Allegro
 • Leclerc24
 • Zakupywgodzine

W sieci łatwiej będzie nam znaleźć odpowiedni produkt, jeżeli zastanawiamy się gdzie kupić ciasto francuskie na maśle lub drożdżowe, gdyż internet pełen jest różnorodnych ofert.

Ciasto półfrancuskie – gdzie kupić?

Ciasto półfrancuskie charakteryzuje się trochę inną konsystencją od typowego ciasta francuskiego. Jest ono również mniej popularne, dlatego trudniej będzie nam je znaleźć w sklepie. Oczywiście ciasto półfrancuskie również pojawia się w niektórych marketach spożywczych, jednak rzadko występuje w standardowej ofercie.

Znacznie łatwiej będzie nam kupić gotowe ciasto półfrancuskie online lub też postawić na zakup składników i zrobienie go samodzielnie w domu.

Ciasto francuskie Frosta – gdzie kupić?

Marka Frosta znana jest z przygotowywania produktów mrożonych, które można z powodzeniem wykorzystać w kuchni. Wśród jej produktów znajdziemy także ciasto francuskie Frosta, które można kupić w sklepach spożywczych lub bezpośrednio u producenta.

Ciasto francuskie to produkt spożywczy, który bardzo często wykorzystywany jest do przygotowywania słodkich i wytrawnych deserów. Już wiemy, gdzie kupić ciasto francuskie, musimy jednak pamiętać o tym, aby piec je zgodnie ze wskazówkami producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *