CCC karta podarunkowa

Karta podarunkowa CCC to doskonały sposób na prezent lub dodatek do prezentu. Dzięki niej osoba obdarowana samodzielnie może dokonać zakupów wybierając produkty idealnie dopasowane do siebie i swoich wymagań. Karta podarunkowa do CCC może być wykorzystywana zarówno podczas zakupów w sklepach stacjonarnych jak również online. Łatwość, z jaką można nabyć bon podarunkowy CCC powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na ich zakup.

Karta podarunkowa CCC jakie zalety?

Zaleta kart podarunkowych CCC jest możliwość samodzielnego wyboru przez osobę obdarowana interesujących je produktów z oferty. Dzięki produktom takich jak karta podarunkowa CCC zakupy online czy zakupy stacjonarne nie będą sprawiać problemów.

Karta upominkowa CCC to możliwość wyboru spośród wielu różnych nominałów, co daje kupującym możliwość ich dopasowania do siebie i swoich wymagań. Zaletą na pewno jest to, iż można wykorzystać jedynie część kwoty przypisanej do karty podczas jednych zakupów.

Karta podarunkowa CCC zakupy online

Karta podarunkowa CCC daje możliwość jej wykorzystania wyłącznie podczas zakupów stacjonarnych.Obecnie nie można korzystać z karty podarunkowej CCC przy płatnościach przez internet. Karty nie można również zamówić w sklepie internetowym CCC.

CCC karta podarunkowa nominały

Wydawana przez CCC karta podarunkowa nominały ma różne, dzięki czemu można je dopasować do swoich oczekiwań. Klienci mogą nabyć karty o wartości 50, 100 lub 200 złotych. Oczywiście można kogoś obdarować kartami o różnych nominałach, dając mu możliwość skorzystania z większej kwoty na zakupy.

  • 50 zł,
  • 100 zł,
  • 200 zł

Należy jednak pamiętać o tym, że karty mają określony termin ważności, dlatego jeśli ktoś nie dokona w tym czasie zakupów na kwotę z kart podarunkowych pozostałe na nich środki przepadną.

Karta podarunkowa CCC jak sprawdzić stan konta

Klienci korzystający z kart podarunkowych mogą wykorzystywać jedynie część środków z karty. Pozostała kwota jest do ich dyspozycji do końca okresu ważności karty. Jeśli chodzi o produkty takie jak karta podarunkowa CCC jak sprawdzić stan konta nie jest to zbyt wielkim problemem.

Bez trudu można tego dokonać w każdym sklepie stacjonarnym. Udaj się do najbliższego sklepu i poproś kasjera o zeskanowanie karty oraz podanie kwoty jak jest do niej przypisana. Sprawdzenie stanu konta zajmuje dosłownie 15 sekund.

CCC karta podarunkowa ważność

Oferowana przez CCC karta podarunkowa ważność zachowuje przez 12 miesięcy od czasu ich zakupu. Dlatego ważne jest to, w jakim dniu została zakupiona, a ni dzień, w którym została przekazana osobie obdarowanej.

Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności karty, zaś niewykorzystane środki przepadają bez możliwości ich odzyskania. Osoby posiadające karty podarunkowe mogą sprawdzić nie tylko saldo pozostałe na karcie ale również jej ważność.

CCC karta podarunkowa gdzie i jak kupić?

Karta podarunkowa CCC bez problemu jest dostępna w każdym sklepie stacjonarnym. Klienci mogą kupić karty o wybranych przez siebie nominałach. Nie ma znaczenie, komu karta zostanie przekazana, nie są one bowiem imienne i nie są przypisywane do konkretnej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *